Jump to content

Amazfit bip S - połaczenie z Mi Fit

Recommended Posts

Dzień dobry,

czy ktoś orientuje się jak połączyć Amazfit bip S z aplikacją Mi Fit ? Sprzedawca zapewniał mnie, że jest taka możliwość jednak w opcjach Mi Fit: Profil > + Dodaj urządzenie > Zegarek, niestety nie ma Amazfit bip S 

pozdrawiam

Screenshot_20200702-180012_Mi Fit (1).jpg

Edited by marek1225
26 minut temu, marek1225 napisał:

mam wagę Xiaomi Mi Body Composition Scale, która jest połączona z Mi Fit i chciałem też podłączyć zegarek

W Amazfit logujesz się kontem Mi (tym samym co w MiFit) i waga będzie już podpięta.

• 2 weeks later...

Mam Band 4 i dużo danych  w apce Mit Fit, czy po zakupie Amazfit Bip S nastąpi import danych do apki Amazfit lub jest możliwość podłączenia Bip S do apki Mit Fit  ??

M...

Edited by mediana
54 minuty temu, mediana napisał:

Mam Band 4 i dużo danych  w apce Mit Fit

Dane masz na swoim koncie Mi. Wystarczy że w Amazfit zalogujesz się tym samym kontem Mi co w MiFit i wszystkie dane się zsynchronizują. Możesz to zrobić już teraz ze swoim Mibandem i zainstalowanym MiFit. Po tej operacji MiFita możesz odinstalować. Amazfit działa z Miband 4 równie dobrze, a nawet lepiej od MiFita.

Edited by FromWP
  • Like 1

Dzięki

A  w opcji, że na sen zakładam Band 4 (budzenie wibracjami), a potem na dzień Amazfita Bip S >>>> czyli na apce Amazfit mogą być podłączone dwa urządzenia (na MitFit nie ma takiej opcji ) ?

M...

Edited by mediana