Jump to content

Ogromny drain bateri


stereo0
 Share

Recommended Posts

Witam. Wczoraj odebrałem od kuriera T-Rexa. Zegarek przyszedł rozładowany więc go naładowałem. Gdy się naładował podpiąłem go pod apke Amazfit i aktualizowali się dużo rzeczy. Po aktualizacji okazało się, że mam 36% baterii. Za niedługo padł. Podłączyłem go do ładowarki i za jakieś 15 minut dostałem powiadomienie na telefon, że się naładował. Zdziwiło mnie to, ale leżąc na ładowarce widniał napis, że bateria naładowana. Niestety szybko procenty uciekają. Zostawiłem go w ładowarce na noc i 10 minut po odłączeniu miał już 76%. Włączyłem to oszczędzanie baterii na zegarku i póki co stoi w miejscu na tych 76% (kolejne 10 minut), ale chyba nie o to chodzi w nim bo nawet normalnej tarczy teraz nie mam.

Przywracalem do ustawień fabrycznych i nic to nie daje. Myślałem, że z deklarowanych 20 dni chociaż 2 wytrzyma, a nie godzinę. Może coś jakaś aktualizacja napsuła?

Edited by stereo0
Link to comment
Share on other sites

Już jest 34%.. Wyłączyłem wykrywanie tętna bo może to mąci i zgłosiłem sprawę sprzedawcy. Zegarek dostałem wczoraj zakupiony na letniej wyprzedaży na AliExpress w "oficjalnym" sklepie Amazfit za cale 126zl więc nie wiem co mi się uda, ale jakbym kupił za pełną kwotę to bym był jeszcze bardziej zly. Najwyżej dispute chociaż liczę, że jednak ten sklep ma coś wspólnego z Amazfit :blink:

Edited by stereo0
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Problem podobny, tylko po po dłuższym użytkowaniu - ok 10 miesiecy. W ciągu pół godziny po naładowaniu spadek do 62%. To co zostaje wystarcza na max 2 dni. Wcześniej spokojnie 7... Problem pojawił się tuż po przywróceniu ustawień fabrycznych w celu sparowania z nowym telefonem. Jakaś rada, sugestia? Inna niż reklamacja...

Edited by juri666
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...