Jump to content

Amazfit Bip Lite brak możliwości zmiany jasności ekranu


ar_turok
 Share

Recommended Posts

Witajcie :)

Od 2 dni jestem posiadaczem w.w zegarka ; jest to mój pierwszy "inteligentny" sprzęt na nadgarstek . Mój problem polega na tym , że ekran jest bardzo ciemny , w ciemnym pomieszczeniu nie ma szans zobaczyć godziny , a na zewnątrz muszę nieźle manewrować łapką , aby coś zobaczyć . Zmiana jasności w ustawieniach nic nie daje - czy jest to 0 czy 5 kresek jest brak różnicy . Również przy naciśnięciu przycisku po prawej stronie (krótkim) ekran się nie rozświetla ( a chyba powinien , cnie?)

Mam nadzieję , że ktoś jest mi w stanie pomóc :) 

Edited by ar_turok
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, avira napisał:

Spróbuj w ustawieniach przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych. Potem połącz z aplikacją i wgraj najnowszy system. Jak to nie pomoże, to obawiam się, że jakaś wada sprzętowa.

Mógłbyś nakierować , jak za pomocą aplikacji wgrać nowy system / lub starszą wersję ? . Po resecie zegraka nic się nie zmienia , a chciałbym właśnie coś z oprogramowaniem pokombinować 

 

Mam dodatkowo problem z aplikacją Gadgetbridge - zegarek mi znajduje , ale jak chcę sparować wyrzuca mi błąd że urządzenie wymaga poufnego klucza , mimo ze go wprowadzam to nic nie zmienia . 

Edited by ar_turok
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...