Skocz do zawartości

Zacina się od aktualizacji do miui12


bad_motherfucker

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, galakty napisał:

Pobierz najnowszą paczkę w aktualizatorze. Czasem naprawia błędy.

Skąd to się pobiera jak? Klikam żeby sprawdził czy jest nowa aktualizacja i nie ma.

 

2 godziny temu, witek_77 napisał:

Ja mam to samo. UI tnie niemiłosiernie. Jest pokaz slajdów. Poleci chyba full wipe albo miflash. Szkoda bo od kilku aktualizacji byłem wreszcie zadowolony i mam wszystko ładnie ułożone a nie będę robił żadnych backupow. 

Daj znać czy pomoże hard reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

W sytuacji, gdy nie ma żadnego OTA, opcja Pobierz najnowszy pakiet pobierze Ci to, co masz już na telefonie. Czyli nie ma to większego sensu.

A znając życie wycofali jak zawsze i niedługo wydadzą ponownie.

Jeśli z automatu od Xiaomi poszedł soft OTA (1.2 GB) - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFAEUXM/miui-blockota-cepheus_eea_global-V11.0.9.0.QFAEUXM-V12.0.1.0.QFAEUXM-f106adea98-10.0.zip i są jakieś problemy z telefonem, to często ponowna instalacja ROMu z pełnego pliku Recovery (2.4 GB) - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFAEUXM/miui_CEPHEUSEEAGlobal_V12.0.1.0.QFAEUXM_4d28c84f58_10.0.zip pomaga. Jeśli po kliknięciu trzech kropek w prawym górnym rogu nie reinstaluje ROMu, tzn. że Xiaomi na tą chwilę przestało go udostępniać. W takiej sytuacji trzeba pobrać pełny ROM z drugiego linku z tego posta i zainstalować go ręcznie przez "Wybierz paczkę aktualizacji". Jest szansa że po tej operacji problem zacinania ustąpi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostają, bo sam robiłem póki co doraźnie recovery przez paczkę (zmiień nazwę na update.zip i wrzuć na pamięć) bo nie chciało mi się robić drastycznych kroków. Telefon póki co działa ok. I tak pro forma zrobię wipe, ale mamy migracje serwera z mailami i mam dużo telefonów obecnie i nie mam czasu na pierdoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...