Skocz do zawartości

pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odblokować bootloader i wgrać Androida 11 przez MiFlash. Xiaomi zablokowało aktualizację z Androida 10 do 11 z poziomu aktualizatora ze względu na ich jakieś problemy z WhatsAppem, prawdopodobnie z funkcją Czyszczenie WhatsAppa w panelu sterowania, która nie pokazuje żadnych plików. Po zaktualizowaniu ręcznym do A11 kolejne aktualizacje powinny być już bez problemu...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pkonrad napisał:
6 minut temu, pirytsolo napisał:
Czy recovery instaluje się poprzez wybór paczki zip w aktualizacjach? 

Kiedyś tak się dało, teraz już nie w przypadku aktualizacji Andorid 10 do 11.

Rozumiem. Proszę jeszcze o info co dokładnie teraz muszę zrobić? Nigdy nie bawiłem się w aktualizacje inne niż z poziomu "Aktualizacji". 

Dziękuję za pomoc i odpowiedź - z góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Proszę jeszcze o info co dokładnie teraz muszę zrobić? Nigdy nie bawiłem się w aktualizacje inne niż z poziomu "Aktualizacji". 
Dziękuję za pomoc i odpowiedź - z góry. 
@Kacper Skrzypek już napisał Ci co trzeba zrobić.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nigdy nie pojawi się dostępna aktualizacja na moją wersję softu? Zostaje tylko zrobić odblokowanie bootloadera itd? 
Nie, albo musisz czekać aż telefon dostanie update przez OTA, a jeśli chcesz teraz zaktualizować do MIUI 12.5 z Android 11 pozostaje Ci zabawa w odblokowanie bootloader i aktualizacja przez MiFlash.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pkonrad napisał:

Nie, albo musisz czekać aż telefon dostanie update przez OTA, a jeśli chcesz teraz zaktualizować do MIUI 12.5 z Android 11 pozostaje Ci zabawa w odblokowanie bootloader i aktualizacja przez MiFlash.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję bardzo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2022 o 16:21, pkonrad napisał:

@pirytsolo

Możesz jeszcze spróbować w ustawieniach telefonu zmienić region z polski na inny, może wtedy wskoczy od razu aktualizacja OTA.

Cześć! Wpadła dziś aktualizacja na regionie Polska. Myślisz, że warto wgrać jeszcze jakąś nowszą aktualizację? 

Screenshot_2022-01-12-19-57-57-349_com.android.updater.thumb.jpg.42b984579375a6880ed4c5c344b1fdef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 godzin temu, FromWP napisał:

Jak odblokujesz bootloader to można. Bez odblokowania z pewną kombinacją polegającą na podmianie nazwy romu (czym można oszukać systemowy aktualizator) teoretycznie też.

Dzięki, zajmowałem się głównie sprzętem innych firm, Xiaomi mam po raz pierwszy 🙂 Bootloader mam odblokowany, na TWRP mi nie zależy. Jeszcze tylko tak szybko zapytam czy są jakieś konsekwencje wgrania takiego romu. Gwarancji się raczej nie traci, a co z płatnościami zbliżeniowymi itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...