Skocz do zawartości

pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wrzucilem wczoraj na swoje Mi 10 Lite 5G soft od ZOOM'a z androidem 11 i wszystkko w sumie śmigało prócz aparatu który pokazywał błąd połączenia i nie mogłem się z tym uporać. Wróciłem do softu z posta powyżej. Po zrootowaniu telefonu i zamrożeniu appek od gogle jak "asystant glosowy" itd. I inne nachalne apki telefon ani razu się nie zresetował sam. Więc chyba sukckes... bo od nowości miałem problem z samoczynnym rebootowaniem tel.  A no i wrzuciłem wczoraj również soft xiaomi.eu  które podał mi @Orjon ale też miałem problem z aparatem. Ogolnie soft za***isty ale no akurat codziennie używam aparatu i nie mogłem pozostać przy nim. Czy wie ktoś w czym tkwi problem? Czytalem , wyrzucalem, package_cache, usuwalem dane, res. tel zawsze problem aparatu.  

Czy wie ktoś kiedy można spodziewać sie xiaomi.eu typowo pod "monetee" ? 

I czy ktoś wpadł jak uporać się z pieprzonym 10sekundowym wylączaniem ekranu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aromat napisał:

A no i wrzuciłem wczoraj również soft xiaomi.eu  które podał mi @Orjon ale też miałem problem z aparatem

Możesz podesłać log? Nie wiem czy nie wyszedł reupload który to naprawił, ale jeśli wyszedł i dalej jest coś nie tak to trzeba jakiś zrzut ekranu z błędem albo coś żeby to naprawić.

edit: nie wyszedł, ok, zrób jak tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/50880-brak-wyświetlania-wiadomości-email-z-podpisem-cyfrowym/?tab=comments#comment-566921

 

3 godziny temu, aromat napisał:

Czy wie ktoś kiedy można spodziewać sie xiaomi.eu typowo pod "monetee" ? 

Stable który ci podesłałem jest typowo pod monet.

3 godziny temu, aromat napisał:

I czy ktoś wpadł jak uporać się z pieprzonym 10sekundowym wylączaniem ekranu ? 

Na xiaomi.eu o ile wiem jest możliwość zrobienia tak by się świecił cały czas w ustawieniach AoD...?

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Orjon napisał:

Możesz podesłać log? Nie wiem czy nie wyszedł reupload który to naprawił, ale jeśli wyszedł i dalej jest coś nie tak to trzeba jakiś zrzut ekranu z błędem albo coś żeby to naprawić.

Niestety ale soft ten z ZOOM'a na androdzie 11 już pożegnałem, następnie wrzuciłem ten który dałeś w którymś linku na moją odpowiedź. I po męczarniach z aparatem też mu podziękowałem i  na końcu wróciłem na "miui_MONETEEAGlobal_V12.0.2.0.QJIEUXM_12bc504f22_10.0". Ale pisalem wyzej ze rebooty samoczynne ustąpiły tak musze cofnac to co napisalem. Dzis juz jeden był... I to wlasnie sie dzieje na globalu.Moze w nastepny weekend znow wrzuce ten xiaomi.eu_multi_MI10LITE5G_V12.0.1.0.QJIMIXM_v12-10 i wtedy podeśle log.

A czy podejrzewasz co mogło powodować problem aparatem ? 

A co do ekranu zrobilem jak ktoś na forum napisal. Po wyl. optymalizacji miui jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem jak @aromat i chcialem wgrac miui_MONETGlobal_V12.0.1.0.QJIMIXM_be919da9b6_10.0, miui_MONETEEAGlobal_V12.0.2.0.QJIEUXM_12bc504f22_10.0.

Niestety w obu przypadkach w TWRP otrzymuje error 6, dodam tylko, ze TWRP jakie mam wgrane to TWRP-3.4.1b-0507 MI 10Lite Zoom czy to moze byc wina TWRP? Jak rozwiazac problem nie dzialajacego aparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mi 10 Lite – EEA Stable ROM

MIUI V12.5.1.0.RJIEUXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJIEUXM/miui_MONETEEAGlobal_V12.5.1.0.RJIEUXM_dbadbe17a1_11.0.zip

OTA V12.1.4.0
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJIEUXM/miui-blockota-monet_eea_global-V12.1.4.0.RJIEUXM-V12.5.1.0.RJIEUXM-54a575b0e8-11.0.zip

*Mi Pilot Tester.

Changelog:

[system]
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security.
[Notes]
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
All-new Notes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

MIUI Global EEA V12.5.2.0.RJIEUXM Aktualizacja niewydana w regionach Niemcy, Portugalia, Meksyk, Włochy, Francja, Kolumbia, Wenezuela, Panama, Argentyna, Peru, Nikaragua, Polska, Ekwador

https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJIEUXM/miui-blockota-monet_eea_global-V12.5.1.0.RJIEUXM-V12.5.2.0.RJIEUXM-8b64797dc4-11.0.zip

https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJIEUXM/miui_MONETEEAGlobal_V12.5.2.0.RJIEUXM_676bcdfd61_11.0.zip

Poprawki z czerwca 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Posiadam mi 10 lite 5G, MIUI Global 12.0.2.0 , chciałbym go zaktualizować do możliwie najnowszej wersji MIUI. Czytałem że z poziomu telefonu można zaktualizować Rom-em EEA. Który muszę pobrać żeby przeprowadzić pomyślnie aktualizację? Pobrałem do tej pory dwa lecz niestety wyskakiwał błąd. Pozdrawiam 

Próbowałem z tymi plikami:miui-blockota-monet_eea_global-V12.1.4.0.RJIEUXM-V12.1.5.0.RJIEUXM-e60c9bf725-11.0.zip,.  miui_MONETGlobal_V12.5.1.0.RJIMIXM_d9504eb546_11.0.zip

Edytowane przez djandy75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...