Jump to content

Zamiennik m365


Kazimiera
 Share

Recommended Posts

Hej, szukam hulajnogi kompatybilnej z m365 pod kątem przeróbek w tym softwarowych (10'' koła, wzmocnienie błotnika). Generalnie wypatrzyłem Fiat F85R350PL 8.5. Konstrukcyjne przypomina m365. Co ją wyróżnia względem m365 to mocniejszy silnik 350W vs 250W i niestety mniejszy zasięg 20km vs 30km. Jednakże sposób liczenia zasięgu może być inny i stąd ta różnica. Zastanawiam się czy jakby zmienić wyświetlacz na podróbkę m365 pro z Aliexpress to czy dałoby się wgrać soft odblokowujący prędkość i wyłączający KERS. Jeżeli tak, to jesteśmy w domu, bo może się okazać, że m365 pro czeka na nas za niecałe 1600 zł. Może ktoś już robił taką przeróbkę.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem po co kombinować jak koń pod górę, skoro można w takiej cenie kupić bez problemu używkę pro i to jeszcze z gwarancją. 

Pomijając to, do fiata nie wsadzisz dashboarda z pro, bo się nie zmieści. Softu  nie wgrasz, bo jest zupełnie inny kontroler, musiałbyś wymienić kontroler i do tego jeszcze przynajmniej BMS w baterii. To totalny bezsens przekraczający cenę za którą można zakupić używkę PRO a nawet nówkę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie szukam. Sprawdzałem, czy na rynku nie powstała jakaś luka. Sam mam m365 z 10'' i 950km przebiegu. Teraz to bym prędzej zapolował na wersję PRO. Notabene 1100 zł to dobra oferta, jeśli hulajnoga pozbawiona jest wadliwego zaczepu oraz ma podwójny bezpiecznik. Niech wystawia. Zestawiając z dodatkami typu odblokowana prędkość, brak KERS, 10'' opony i wzmocniony tylny błotnik to nic tylko brać. Działa mu światło z tyłu (nawet jak nie działa, to łatwo to naprawić na lata)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...