Jump to content

Zamiennik m365

Kazimiera
 Share

Recommended Posts

Hej, szukam hulajnogi kompatybilnej z m365 pod kątem przeróbek w tym softwarowych (10'' koła, wzmocnienie błotnika). Generalnie wypatrzyłem Fiat F85R350PL 8.5. Konstrukcyjne przypomina m365. Co ją wyróżnia względem m365 to mocniejszy silnik 350W vs 250W i niestety mniejszy zasięg 20km vs 30km. Jednakże sposób liczenia zasięgu może być inny i stąd ta różnica. Zastanawiam się czy jakby zmienić wyświetlacz na podróbkę m365 pro z Aliexpress to czy dałoby się wgrać soft odblokowujący prędkość i wyłączający KERS. Jeżeli tak, to jesteśmy w domu, bo może się okazać, że m365 pro czeka na nas za niecałe 1600 zł. Może ktoś już robił taką przeróbkę.

nie wiem po co kombinować jak koń pod górę, skoro można w takiej cenie kupić bez problemu używkę pro i to jeszcze z gwarancją. 

Pomijając to, do fiata nie wsadzisz dashboarda z pro, bo się nie zmieści. Softu  nie wgrasz, bo jest zupełnie inny kontroler, musiałbyś wymienić kontroler i do tego jeszcze przynajmniej BMS w baterii. To totalny bezsens przekraczający cenę za którą można zakupić używkę PRO a nawet nówkę.

W sumie nie szukam. Sprawdzałem, czy na rynku nie powstała jakaś luka. Sam mam m365 z 10'' i 950km przebiegu. Teraz to bym prędzej zapolował na wersję PRO. Notabene 1100 zł to dobra oferta, jeśli hulajnoga pozbawiona jest wadliwego zaczepu oraz ma podwójny bezpiecznik. Niech wystawia. Zestawiając z dodatkami typu odblokowana prędkość, brak KERS, 10'' opony i wzmocniony tylny błotnik to nic tylko brać. Działa mu światło z tyłu (nawet jak nie działa, to łatwo to naprawić na lata)?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...