Skocz do zawartości

Mi4 Samopęknięty Narożnik - Gwarancja?


Kossa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Swoje mi4 mam jakoś od jesieni zeszłego roku, wczoraj rano przeglądając FB nagle usłyszałem głuche "pyk". I moim oczom ukazało się to co widać na załączonym obrazku. Nie trzeba chyba mówić, że trochę mnie to... zirytowało. Telefon od nowości jest noszony w oryginalnym flipcoverze (nie widać na zdjęciu) z naklejoną folią. Zdarzyło mu się parę razy upaść z małej wysokości, ale nie zrobiło to na nim większego wrażenia... W związku z zaistniałą sytuacją mam pytanie, czy da radę naprawić to w ramach gwarancji? Jeśli tak od czego zacząć? Zaznaczam, że pęknięcie nastąpiło przy normalnym użytkowaniu!

 

post-4169-0-38594400-1428606207_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale chcę podbić temat, wczoraj przestaly działać mi przyciski nawigacyjne menu i home (back działa chociaż też juz nie zawsze)... Sprawa się pogarsza, jak można wlączyć przyciski nawigacyjne ekranowe (miui6) ? Znalazłem sposób na mi3 miui5, ale niestety nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....

Mojemu znajomemu pękł ekran w LG L90. Też samoczynnie. Choć nie... Upadł i wsunął się pod biurko narożnikiem. Zamiast wysunąć go i podnieść, kumpel najpierw próbował podnieść. Efekt? Biurko zadziałało jak podpora dźwigni i ekran trzasnął. Nawet uszczerbek w odłamanej części ekranu od nacisku na stopkę biurka pozostał. Taki jak na załączonym tutaj ekranie...

W sumie nie ma to znaczenia, bo to szkoda autora, nie my mielibyśmy ewentualnie naprawiać teleon, ale jakoś tak... Za długo żyję na świecie żeby wierzyć, że ekrany pękają same z siebie...

Taki offtop, bez urazy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem trzy lata w autoryzowanym serwisie SE i wiem że ekrany same z siebie nie pękają. Może faktycznie linia pojawiła się gdy normalnie go używałeś w tym momencie ale samo szkło musiało mieć jakieś naprężenie zapewne od jakiegoś wcześniejszego upadku.

Żaden serwis nie uzna takiego uszkodzenia na gwarancji, na pewno zapłacisz za naprawę.

 

Jako ciekawostka, gdy pracowałem w tym serwisie zdarzyło mi się że dostałem telefon ze zgłoszoną usterką "ekran zanika" a w telefonie brakowało wyświetlacza, przez szybkę widać było płytę główną :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...