Skocz do zawartości

Redmi Note 8: Problem z wifi - przerywa łączność


plazadramat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu zacząłem mieć problemy ze swoją siecią wi-fi na telefonie Redmi Note 8. Co chwilkę zrywa mi połączenie z siecią, a wszystkie pozostałe urządzenia w domu podłączone do tej sieci nie mają żadnego problemu i śmigają na największych obrotach. Również tego problemu nie posiadają moi współlokatorzy, którzy też są użytkownikami marki Xiaomi (inne modele), ale tak jak napisałem wcześniej oni nie posiadają tego typu problemu. Próbowałem już chyba wszystkiego -od zresetowania routera po dzisiejszy reset i przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie. Nadzieja była do końca,ale problem po wszystkich próbach pojawia się ciągle. Próbowałem również aktualizować system ale pokazuje "Brak dostępnych aktualizacji (MIUI 11.0.9.0 | Stabilna)". Nie mam już totalnie pomysłu co mogę zrobić dalej i pomału tracę cierpliwość to tego modelu. Proszę o pomoc i opinie czy to najwyższy czas oddać telefon do sprzedawcy czy można to jakkolwiek naprawić bo naprawdę na dłuższą metę jest to bardzo irytujące. 

 

EDIT 1# Problem ten pojawił się prawdopodobnie po jakiejś aktualizacji systemowej ponieważ świeżo po zakupie telefonu nie spotykałem się z tego typu problemem.

Edytowane przez plazadramat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki router? Na chipach qualcomma zauważyłem zrywanie 5Ghz na niektórych routerach. Losowa sprawa ale dotyczy to 4 rdzeniowej jednostki arm stosowanej np w asusie rt-ac58u v1 lub na hap ac2 mikrotika z tym samym chipem podobnie chodź rzadziej.

Edytowane przez Ziomek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...