Skocz do zawartości

Instalacja custom ROM niemożliwa - ciągły powrót do recovery


Ari93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bite 3,5h już nad tym siedzę... postanowiłem zainstalować Pixel Experience żeby nieco odpocząć od MIUI i wydawało by się nic prostszego; aktualizacja twrp, instalacja noweg fw, instalacja romu, wyczyszczenie cache, data itp i... nic. Po restarcie telefon po chwili wraca do recovery. Testowałem łącznie jakieś 4 fw, instalowałem kilka xiaomi.eu (stable 10 i 11, najnowsze 12), wgrałem zamiast twrp to najnowsze orange fox, próbowałem zainstalować lineage os czy nawet miui 11 global stable, czyściłem wszystko masę razy i w różnych kolejnościach... generalnie próbowałem już wszystkiego stąd ten post; o co chodzi? Dlaczego mój telefon toleruje tylko i wyłącznie rom MIUI Polska? Co ja muszę jeszcze zrobić żeby wgrać cokolwiek innego i dlaczego to nie jest nigdzie opisane?

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno miałeś na myśli "Data" a nie pamieć wewnętrzną? Przecież Datę się zawsze czyści ;p i generalnie tak, wyczyściłem pamieć wew. wraz z folderem TWRP ale ten po formacie ponownie go utworzył (tzn język polski był po restarcie). Tak czy owak ewentualne problemy z TWRP powinny być bez znaczenia skoro ostatecznie zainstalowałem zupełnie inne recovery - OrangeFox. Przez weekend nic mi do głowy nie przyszło ale zdążyłem się w miarę zadomowić z MIUI 12 także... póki co zostaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...