Jump to content

Instalacja custom ROM niemożliwa - ciągły powrót do recovery

Ari93
 Share

Recommended Posts

Witam, bite 3,5h już nad tym siedzę... postanowiłem zainstalować Pixel Experience żeby nieco odpocząć od MIUI i wydawało by się nic prostszego; aktualizacja twrp, instalacja noweg fw, instalacja romu, wyczyszczenie cache, data itp i... nic. Po restarcie telefon po chwili wraca do recovery. Testowałem łącznie jakieś 4 fw, instalowałem kilka xiaomi.eu (stable 10 i 11, najnowsze 12), wgrałem zamiast twrp to najnowsze orange fox, próbowałem zainstalować lineage os czy nawet miui 11 global stable, czyściłem wszystko masę razy i w różnych kolejnościach... generalnie próbowałem już wszystkiego stąd ten post; o co chodzi? Dlaczego mój telefon toleruje tylko i wyłącznie rom MIUI Polska? Co ja muszę jeszcze zrobić żeby wgrać cokolwiek innego i dlaczego to nie jest nigdzie opisane?

Edited by Ari93

Na pewno miałeś na myśli "Data" a nie pamieć wewnętrzną? Przecież Datę się zawsze czyści ;p i generalnie tak, wyczyściłem pamieć wew. wraz z folderem TWRP ale ten po formacie ponownie go utworzył (tzn język polski był po restarcie). Tak czy owak ewentualne problemy z TWRP powinny być bez znaczenia skoro ostatecznie zainstalowałem zupełnie inne recovery - OrangeFox. Przez weekend nic mi do głowy nie przyszło ale zdążyłem się w miarę zadomowić z MIUI 12 także... póki co zostaję.

• 1 month later...