Skocz do zawartości

MIUI 20.6.18


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podesłać log z zmiany animacji? Może nam cos to da, bo na Mi 9 było sprawdzane i jest OK.

Chyba, że ładujesz bezprzewodowo - wtedy faktycznie może nie działać, bo z tego co wiemy animacja dla ładowania bezprzewodowego jest niestety tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
18 minut temu, Orjon napisał:

Możesz podesłać log z zmiany animacji? Może nam cos to da, bo na Mi 9 było sprawdzane i jest OK.

Chyba, że ładujesz bezprzewodowo - wtedy faktycznie może nie działać, bo z tego co wiemy animacja dla ładowania bezprzewodowego jest niestety tylko jedna.

:D Nie bylo tematu. Laduje tylko bezprzewodowo i tak sprawdzalem :D W sumie dlaczego po kablu inaczej a tak inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Orjon napisał:

Pytaj Xiaomi ;) No niestety nie zrobili animacji dla ładowania bezprzewodowego.

To ja wiem, ale w sumie po kablu tez jest opcja tego ringu i dziwi mnie, ze dla bezprzewodowego jest osobno a po kablu osobno. Ok koniec spamu :) Dzieki za wyjasnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam, ale jest gdzies tutorial MIUI 12? W tutorialach nie widzę, a kilka nowości (do tej pory miałem 11, ale że to ostatnia aktualizacja na chirona, to stwierdziłem, że zaszaleję...) tam jednak jest i np. w tym nowym centrum nie umiem włączyć powiadomień inaczej niż poprzez... wyłączenie nowego centrum funkcji albo zamianę powiadomień i centrum. Ale wtedy z kolei... mam powiadomienia, a nie umiem wejść w centrum funkcji :shock:

 

Chyba się robię za stary na to...

 

[edit] dobra, chyba to rozszyfrowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w dziale dla miui12 ale z racji tej iż zainstalowałem 20.6.18 opisze mój problem  Otóż na mi9 cały czas wybudza się ekran mimo iż wszystkie tapety,blokady ekranu zabezpieczenia palcem itp zostały wyłączone. Po wciśnięciu guzika  odpowiedzialnego za ekran ten wyłącza się po czym od razu ekran jest włączony.

Gdzie tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi8 - zainstalowałem po raz pierwszy MIUI 12, przy okazji sformatowałem cały telefon MiFlashem. Kilka nowości, ale bez rewolucji. Dłuższe animacje, ale bardzo płynne, za co duży plus. Generalnie wszystko jak na razie działa bez zarzutu, jeszcze płatności muszę sprawdzić i zobaczyc jak bateria (ale wygląda na to, że jest okej). Poza tym, polecam każdemu z Mi8. Dziękuję mrosi za polecenie i całej ekipie MIUIPolska za Waszą pracę. Liczę, że Xiaomi wypuści mniejszy smartfon z topowymi podzespołami, żebym mógł z Wami zostać na dłużej, bo niestety mi10 jest dla mnie za duże.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2020 o 23:05, mates21 napisał:

To ja wiem, ale w sumie po kablu tez jest opcja tego ringu i dziwi mnie, ze dla bezprzewodowego jest osobno a po kablu osobno. Ok koniec spamu :) Dzieki za wyjasnienie :)

Nic nie dziwi. Logiczne działanie.

Animacje po przewodzie masz takie, że energia "wypływa" z gniazda USB. Przy bezprzewodowym ładowaniu byłoby to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie wciąż migotanie ekranu przy przejściu z ekranu blokady na pulpit? Czy to tylko u mnie tak jest? A może to kwestia ustawienia czegoś czy po prostu błąd animacji odblokowania?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


U mnie miga gdy odblokowuję ekran gdy mam włączone wspomaganie czytania.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego, dlaczego po pewnym czasie od uruchomienia telefonu przestaje działać obracanie ekranu, więc podzielę się. 

Jeżeli ktoś używa supertapety to musi nadać uprawnienia "na ekranie blokady",  jeżeli tego nie zrobi to po pewnym czasie przestaje działać obracanie ekranu, czy to w galerii, czy w przeglądarce. Po nadaniu w/w uprawnień problem nie występuje. 

Edit:

A najlepiej usunąć w ustawieniach - aplikacje - super tapety i usunąć obie, a wtedy nie ma problemu, a w ustawieniach tapet i tak pozostaje możliwość ich wybrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miga gdy odblokowuję ekran gdy mam włączone wspomaganie czytania.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Mi miga na tej kompilacji i na stable. Jedyna na której wydawało się to być naprawione to ostatnia z mają. Aż byłem w szoku wtedy ️ Nie rozumiem dlaczego ten problem ciągle powraca. Ciekawe czy na global eea stable jest tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem bo siedzę od miui v 5 nie narzekajcie Ciekawe tobie gdyś był Albion miał dostęp i nie mógł naprawić błędów Dev To ci bym ci stwierdził " masz global i się mecz i nie marudź" bo Acid myśli i ekipa aby Was zadowolić!!!!!!!!!!!! Więc.........

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po aktualizacji do MIUI 12.01 (a potem 02) przestała działać opcja dual sim w Messages by Google i w aplikacji telefonu (używam Drupe) - a pewnie też w innych aplikacjach. W ustawieniach dual sim jest włączone i nie mam problemów z odbieraniem połączeń z drugiej karty, choć nie wyświetla się informacja na którą kartę jest wykonywane połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cześć, po aktualizacji do MIUI 12.01 (a potem 02) przestała działać opcja dual sim w Messages by Google i w aplikacji telefonu (używam Drupe)


Musisz w uprawnieniach aplikacji zmienić dla "ID telefonu" z Zwracaj puste odpowiedzi na zawsze zezwalaj. Wtedy będą miały dostęp do czytania ile jest kart SIM.e59151417d613c5e8bce8b25ed0c2c7d.jpg724dbe7f3a89419cf5014b82e34d5408.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie wciąż migotanie ekranu przy przejściu z ekranu blokady na pulpit? Czy to tylko u mnie tak jest? A może to kwestia ustawienia czegoś czy po prostu błąd animacji odblokowania?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


Nie wiem czy nie znalazłem sposób żeby temu zaradzić. Masz włączone ograniczenie migotania ekranu? Ja miałem i jak to wyłączyłem to wydaje mi się że problem ustąpił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że na Mi6 po ostatniej aktualizacji występuje problem z automatycznym obracaniem ekranu. Po restarcie działa, a po pewnym czasie przestaje. Nie umiem namierzyć przyczyny. Wspomniany trick z dodaniem uprawnień dla SuperWallpaper niestety u mnie się nie sprawdził. Przełączanie ustawienia dot. Automatycznego obracania ekranu po wystąpieniu problemu nie daje żadnego efektu. To samo z kafelkiem do blokady automatycznego obracania. Pomaga na razie tylko restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafcio39 napisał:

Mi8, drenuje baterie MOCNO.

 

Zgadza sie, u mnie nie ma ani chwili, zeby ta krzywa spadku baterii byla pozioma, caly czas tylko w dol, nawet na wylaczonym ekranie. Zainstalowalem calkiem od nowa system i poprawila sie plynnosc animacji, ale bateria jak leciala tak leci. Cos wybudza za czesto z deep sleep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gzubik napisał:
Dnia 22.06.2020 o 17:47, michal.smoderek napisał:
Czy Wy też macie wciąż migotanie ekranu przy przejściu z ekranu blokady na pulpit? Czy to tylko u mnie tak jest? A może to kwestia ustawienia czegoś czy po prostu błąd animacji odblokowania?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem czy nie znalazłem sposób żeby temu zaradzić. Masz włączone ograniczenie migotania ekranu? Ja miałem i jak to wyłączyłem to wydaje mi się że problem ustąpił

A gdzie można znaleźć taką opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...