Skocz do zawartości

Przegieli z ceną i już są efekty.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Dooobrze, Mi9 nadal ostatnim rozsądnym telefonem od nich, dzięki czemu drożej sprzedam  
No ja swojego sprzedałem miesiąc temu. To był super telefon. Jedyne co to baterie miał trochę za małą. Na obecne Mi10 pro wogóle nie narzekam no może poza ceną i dialerem i apką do esemesów ale to już standard w nowych Xiaomi.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj do żony nabyłem 10tke za 2500pln bez pro. Czy cena jest przesadzona ? Porównując do S20 z trefnym prockiem ? Uważam, że metodą eliminacji z tegorocznych flagowców to niestety, ale NIE MA on konkurencji. 1+ cena i aparat i póki co zielony amoled. S20 procek i bateria, P40 niestety ale HMS u niej nie przejdzie (a wygrał by starcie sprzętowe). Wybór był między POCO 2 i MI10. Już prawie był poco, ale nagle wpadła okazja na 10tkę (jednak indukcja to świetna rzecz). Cena gdyby była w naszej cebulandi jak w kraju majfrendów tj 2500 za normal i 3500 za pro to myślę, że chodziły by jak MI9 (z którego jestem mega zadowolony i tak jak wyżej też uważam, że mógłby mieć z 500mAh więcej). Ale my jednak żyjemy w takim kraju gdzie króluje magiczny zwrot "MI  SIĘ NALEŻY" i dopóki tak będzie to zawsze będzie narzekanie i kombinatoryka. Nie kupię bo nie dam innemu zarobić. Jak on zbankrutuje to wezmę za darmo. Bo mi się należy. Oto MY Polacy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 2500 zł dałeś w Polsce w oficjalnej dystrybucji? Tak? Nie? Bo jak nie, to argument jest inwalidą.

W takim przypadku to ja kupiłem Mi9 za 1300 zł, więc nadal 2500 zł jest 100% przebitką, która jest nieakceptowalna przy zabugowanym MIUI. 

Ja kupiłem pro w oficjalnej dystrybucji. A ten post wcześniej teksty o cebulandii i wrzucanie wszystkich do jednego worka to nie wiem co to miało byc. Leczenie własnych kompleksów? Ja nie jestem cebularzem default_smile.png

 

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, olutus napisał:

Ja kupiłem pro w oficjalnej dystrybucji. A ten post wcześniej teksty o cebulandii i wrzucanie wszystkich do jednego worka to nie wiem co to miało byc. Leczenie własnych kompleksów? Ja nie jestem cebularzem default_smile.png

 

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Osobiście z oficjalnej dystrybucji w życiu bym Mi 10 Pro nie kupił. I nie chodzi że mnie nie stać, tylko w jego cenie (lub lekko wyższej) mam konkurencję o pełnym zakresie możliwości. Dolby Atmos, IP68, mniej zabugowany soft który działa i dziesiątki innych rzeczy. Do tego bardzo boli mnie fakt, że Xiaomi wypuściło na Europę kastrata bez Dual Sim :| Tak wiem, wgraj se Xiaomi.eu i kup tackę to będziesz miał. Sorry, ale nie. Nie za taką kasę, niech stanieje do 2500-3000 w oficjalnej to przestanę krytykować. I to by wystarczyło, zjechać z najtańszym wariantem Mi 10 do 2999 zł i już wygląda to dobrze. Ale widocznie lepiej wycofać telefon z rynku, niż przyznać się do błędu ;) 

 

Za 4-5k to ja kupię Apple i będę miał stabilny sprzęt na 2-4 lata. Siedzę na MIUI od Redmi Note 2 i tyle bugów co widziałem to mi wystarczy. Aktualizacja Mi A3 do androida 10 to już szczyt chyba :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, galakty napisał:

Osobiście z oficjalnej dystrybucji w życiu bym Mi 10 Pro nie kupił. (...)

Do tego bardzo boli mnie fakt, że Xiaomi wypuściło na Europę kastrata bez Dual Sim :| Tak wiem, wgraj se Xiaomi.eu i kup tackę to będziesz miał. Sorry, ale nie. Nie za taką kasę, niech stanieje do 2500-3000 w oficjalnej to przestanę krytykować.

Za 4-5k to ja kupię Apple i będę miał stabilny sprzęt na 2-4 lata. Siedzę na MIUI od Redmi Note 2 i tyle bugów co widziałem to mi wystarczy. Aktualizacja Mi A3 do androida 10 to już szczyt chyba :D 

Kupując w ofercie Orange dla Firm, właśnie zapłaciłem 2556 PLN za Mi 10. I to jest uważam również cena uczciwa. Również w kontekście tego, o czym piszesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mrosi napisał:

Kupując w ofercie Orange dla Firm, właśnie zapłaciłem 2556 PLN za Mi 10. I to jest uważam również cena uczciwa. Również w kontekście tego, o czym piszesz.

Za taką cenę bardzo spoko, sam bym wziął chętnie te 2500 w ratach 0% żeby sobie zdolność powiększyć. Ale dla Kowalskiego on kosztuje 3500, a tyle nie dam bo wiem co przeżywam z Mi9 i ile za niego dałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, galakty napisał:

Za taką cenę bardzo spoko, sam bym wziął chętnie te 2500 w ratach 0% 

No i jeszcze załapałem się na promocję Orange. Pierwsze 3 raty z 20 są... jakby umorzone. To znaczy wynoszą 0 PLN. Wysokość pozostałych rat - 107,01 PLN, co daje kwotę 1819 PLN. Wplata u kuriera 736 PLN, co daje łącznie 2556 PLN. ;)

A że, mam numer w Orange (na początku Idea) od 1998 roku, to jeszcze wytargałem abo "M" za 43 PLN brutto (normalnie 60 PLN plus VAT)... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, galakty napisał:

A te 2500 zł dałeś w Polsce w oficjalnej dystrybucji? Tak? Nie? Bo jak nie, to argument jest inwalidą.

W takim przypadku to ja kupiłem Mi9 za 1300 zł, więc nadal 2500 zł jest 100% przebitką, która jest nieakceptowalna przy zabugowanym MIUI. 

Tak w polsce w oficjalnej dystrybucji tak samo jak @mrosi tylko ja mam ciut wyższy abo bo dużo za granicę dzwonię. Mi9 również kupiłem w polszy w x-komach (gdzie czekałem ponad miesiąc na dostawę). Drugi numer mam we flexie bo bardzo dobrze volte i vowifi działa (tylko nie idzie smsów wysyłać). Zobaczę czy mi10 też będą blokować. Ale to dla żony a ona ma to gdzieś czy te usługi będą działać

3 godziny temu, olutus napisał:

Ja kupiłem pro w oficjalnej dystrybucji. A ten post wcześniej teksty o cebulandii i wrzucanie wszystkich do jednego worka to nie wiem co to miało byc. Leczenie własnych kompleksów? Ja nie jestem cebularzem default_smile.png

Nie leczę swoich kompleksów i nie wrzucam wszystkich do jednego worka bo jak widać są osoby które nabyły MI10 bo go chciały (w tym ty i ja), ale są osoby które nie nabędą bo żal im tyłek ściska, że za drogo i najlepiej jakby za darmo oddawali. I wciąż będę trwał w swym, że na tle innych flagowców ma mniej rażących mankamentów (nie licząc huaweia bo sprzętowo najlepiej wypadł)

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...