Jump to content

Brak zasięgu sieci telefonicznej/wifi


drwalzbyszek
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem ; telefon traci zasięg sieci komórkowej  w tym samym czasie odcina wifi .Gdy odetnie zasięg  nie mogę wejść w ustawienia sieci/wifi ,chociaż pokazuje że cały czas jest połączone z siecią ale nie mam dostępu do internetu.  Pomaga tylko ponowne uruchomienie telefonu ale i tak problem wraca w losowych momentach. Po przywróceniu do ustawień fabrycznych problem dalej się pojawia. Można to rozwiązać samemu czy mam telefon oddawać na gwarancję?

Link to comment
Share on other sites

Telefon Kupiony na gearbest. Wiedziałem że kupuje z china ale tego się nie spodziewałem ,,centrum pomocy" stwierdziło że nie mogą tego naprawić i jedyne na co mogę liczyć to zwrot 1/3 wartości urządzenia. A od dnia zakupu minęło 9 miesięcy . Nawet na chiński sklep to jest śmiech. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bym próbował wgrać od nowa fastboot rom z opcją clean and lock, oddał na sprawdzenie slot sim, może jest tam nawalone brudu, wymiana karty sim na inną lub zmiana slotu? W Chinach masz max 1 rok gwarancji a i to nie zawsze. Czasem też nie opłacalna wysyłka czy naprawa.

Można też wgrać starszy rom jakiś Xiaomiflashem jak nie ma ARB

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...