Skocz do zawartości

Brak zasięgu sieci telefonicznej/wifi


drwalzbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ; telefon traci zasięg sieci komórkowej  w tym samym czasie odcina wifi .Gdy odetnie zasięg  nie mogę wejść w ustawienia sieci/wifi ,chociaż pokazuje że cały czas jest połączone z siecią ale nie mam dostępu do internetu.  Pomaga tylko ponowne uruchomienie telefonu ale i tak problem wraca w losowych momentach. Po przywróceniu do ustawień fabrycznych problem dalej się pojawia. Można to rozwiązać samemu czy mam telefon oddawać na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon Kupiony na gearbest. Wiedziałem że kupuje z china ale tego się nie spodziewałem ,,centrum pomocy" stwierdziło że nie mogą tego naprawić i jedyne na co mogę liczyć to zwrot 1/3 wartości urządzenia. A od dnia zakupu minęło 9 miesięcy . Nawet na chiński sklep to jest śmiech. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym próbował wgrać od nowa fastboot rom z opcją clean and lock, oddał na sprawdzenie slot sim, może jest tam nawalone brudu, wymiana karty sim na inną lub zmiana slotu? W Chinach masz max 1 rok gwarancji a i to nie zawsze. Czasem też nie opłacalna wysyłka czy naprawa.

Można też wgrać starszy rom jakiś Xiaomiflashem jak nie ma ARB

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...