Skocz do zawartości

MIUI 20.6.11


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, ajes napisał:

Hej. Nigdy wcześniej tego nie potrzebowałem ani nie sprawdzałem. W aplikacji DRM Info, pokazuje mi Widevine security level L3. Jak to naprawić?

Jeśli nie masz kopii partycji /persist to niestety nie da się tego naprawić i straciłeś L1 na zawsze (o ile wgl było na RN7Pro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi Mix 2 po 2 dniach użytkowania sprawuje się całkiem dobrze. Jedynie zużycie baterii, w porœwnaniu z wcześniejszą wersją, bardzo się popsuło. Dosłownie topnieje w oczach. Napisanie tych kilku słów wyszarpnęło aż 4 %. Telefon po naładowaniu, pracująca w tle MiFit, zero SMS i dzwonienia, sprawdzenie rozkładu jazdy i straciłem 15 % dosłownie w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, acocieto napisał:

Czy działa u kogos obraz w obrazie w YT i YT Vanced? 

Na RN7 w vanced działa, choć czasem znika.

A co do przeglądarki - być może to wina tej konkretnej wersji przeglądarki (jaką masz?), bo teraz sprawdziłem na RN7 i problemu nie mam (12.2.15).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Orjon napisał:

W zespole jest jeden Mi 9 i chyba o większych problemach dotyczących wydajności nie słyszałem, ale się dopytam.

Edit: nie macie przypadkiem wgranego Magiska? Z nim może być problem.

nie mam magiska, nie mam roota, mam po prostu wgrane miuipolska rozwojowe i tak się stało od ostatniej majowej aktualizacji... i jak widać nie jestem sam niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2020 o 09:28, kowal85 napisał:

Ja mam taki problem, że co któryś raz znikają mi ikony z dolnego paska, ponowne wejście na listę aplikacji i na pulpit sprawia że wracają, zdarza się to na każdej becie, praktycznie od początku. Ma ktoś podobnie?

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Ja mam globala i jak ustawiam "szufladę" to też się tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Na RN7 w vanced działa, choć czasem znika.

A co do przeglądarki - być może to wina tej konkretnej wersji przeglądarki (jaką masz?), bo teraz sprawdziłem na RN7 i problemu nie mam (12.2.15).

Wersja ta sama. Wyczyszczenie pamięci do ustawień fabrycznych nie pomogło. Mi8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cyrus napisał:

Na Mi Mix 2 po 2 dniach użytkowania sprawuje się całkiem dobrze. Jedynie zużycie baterii, w porœwnaniu z wcześniejszą wersją, bardzo się popsuło.

Potwierdzam. Zużycie baterii, to jakiś dramat. Dwie wersje wstecz było OK. Za tydzień dostaniemy ostatnią aktualizację, mam nadzieję, że przynajmniej to naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, obecna wersja jest moją pierwszą 12-stką. :) Na dzień dobry, efekt wow i od razu mały problem. Nie mogę poradzić sobie z synchronizacją wiadomości i połączeń. Ciągle krzyczy, że "Nie można zarejestrować karty". Jeden raz mi zatrybiło, przyszedł SMS z kodem, ale zniknęło mi okno do jego wpisania. Po restarcie problem jest ciągle taki sam. 

Wersja wgrywana na czysto, pacjent to mi mix2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, souriss napisał:

Czołem, obecna wersja jest moją pierwszą 12-stką. :) Na dzień dobry, efekt wow i od razu mały problem. Nie mogę poradzić sobie z synchronizacją wiadomości i połączeń. Ciągle krzyczy, że "Nie można zarejestrować karty". Jeden raz mi zatrybiło, przyszedł SMS z kodem, ale zniknęło mi okno do jego wpisania. Po restarcie problem jest ciągle taki sam. 

Wersja wgrywana na czysto, pacjent to mi mix2s.

Myślę że rozwiązanie podobne co tu:

https://miuipolska.pl/forum/topic/50307-miui-12-20430/page/3/?tab=comments#comment-562636

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MazaQ77 napisał:

Hej, nie wiem czy w dobrym wątku: gdzieś znajdę nowszą wersję niż 5.24 dla K30 Pro? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam!

Nie. Xiaomi zmienia ze snaodragonem baseline procesorów 865 i od 25 maja przez ok 3 tygodnie nie będzie aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon
Rozumiem że na rozwojowy brak szans.
Ale global nie jest zły , tyle że rzadko wychodzi.
Takie pytanie techniczne, skoro telefon jest i z globalne to dlaczego nie ma go na stronie Xiaomi ?
 
Od zawsze tak było jak wychodzi nowy telefon to nie ma na stronie u nich romu ani nawet subforum dla danego modelu. Jedyna rada to ten rom co masz na telefonie i zdobycie z niego linka do romu, czyli klikasz pobierz rom. Jak pobiera to kopiujesz nazwę romu np w total commanderze potem dodajesz do tego link i wtedy ten rom może mieć każdy, nie tylko Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k120 napisał:
1 godzinę temu, onken napisał:

 

Od zawsze tak było jak wychodzi nowy telefon to nie ma na stronie u nich romu ani nawet subforum dla danego modelu. Jedyna rada to ten rom co masz na telefonie i zdobycie z niego linka do romu, czyli klikasz pobierz rom. Jak pobiera to kopiujesz nazwę romu np w total commanderze potem dodajesz do tego link i wtedy ten rom może mieć każdy, nie tylko Ty.

Chyba sie nie da lub coś źle robię :(

Próbuje z menu updatu, pobierz najnowszy soft i wyskakuje błąd, nie udało się pobrać czy coś w tym stylu, spróbuj za 2 minuty ponownie chyba że to jakoś inaczej ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic źle nie robisz, albo nie udostępniają romu nawet tego co masz, albo usunięto go. Czasem powia się też taki błąd z powodu problemów z serwerem etc.

 

Za jakiś czas sprawdz tam jeszcze raz 3 kropeczki i pobierz ostatni rom. Można też zmienić region etc. Ale wątpie aby to coś dało. Nie wiem jaka polityka kieruje teraz Xiaomi, nie udostępniająv nawet 1 romu i to w OTA jak ktoś kupuje nowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, onken napisał:

Chyba sie nie da lub coś źle robię :(

Próbuje z menu updatu, pobierz najnowszy soft i wyskakuje błąd, nie udało się pobrać czy coś w tym stylu, spróbuj za 2 minuty ponownie chyba że to jakoś inaczej?

Dopóki nie puszcza jakiegokolwiek ROM-u przez OTA, dopóty nawet mając ten telefon nic nie pobierzesz.

Dość offtopu - rzeczy związane z stable prosiłbym poruszać w wątku stabilnym, bo zaśmiecamy wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, daniel.wu napisał:

Pytanie dla użytkowników Mi8 - jak te romy z MIUI 12 śmigają na mi8? Siedzę na super stabilnej wrześniowej aktualizacji, natomiast ciekaw jestem tego MIUI 12, tyle tylko żeby to nie była aktualizacja 'wstecz' ;)

Zainstalowałem synowi na Mi 8. Działa świetnie. Zobaczymy jeszcze jak bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Państwa używa MIUI EU na Mi A3? Czy warto się w to bawić. Czy procedura jest identyczna jak w Redmi i Mi? Czy są jakieś rafy? Przez kilka ostatnich lat używałem MIUI i po przejściu na Androida poczułem, że rani moje poczucie piękna. Odczekałem 2 tygodnie i nadal boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...