Skocz do zawartości

Czas żywotności na baterii - statystyki zużycia.


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

I jak panowie,jakieś poprawki poprawiły długość działania na ładowaniu? Wydłużył się czas czy drenuje nadal?

Dnia 31.08.2020 o 10:58, bartusek napisał:

Miui 11 vs Miui 12

Na Miui 11 bateria trzymała genialnie (spokojnie 2 dni), a po aktualizacji to jest 1-1,5 dnia masakra !

 

Dnia 28.08.2020 o 08:18, Boomers napisał:

Właśnie miałem się pochwalić b.dużym spadkiem na samym czuwaniu (wszystko wyłączone internety i BT itp, syfiaste aplikacje odinstalowane i zatrzymane) i przez 7 godz. poleciało 11% ;) Jak widzę nie jest to przypadek, a dla mnie nowość coś takiego tyle % w plecy na samym czuwaniu.

 

Edytowane przez AmstaffTigra
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam F2 pro. Przesiadłem się z mate 20. Ogólnie nie wiem czy nie sprzedam poco i nie wrócę do mate 20. Szybkość działania podobna, ekran pomimo że ips w Huawei wcale nie gorszy, czytnik szybszy w mate, przez noc mate 20 drenuje 0-2% z włączonym co się da na wi fi. Mate ma stereo, lepszy aparat, sot po wi fi na mate udaje się wytargac przez 2 dni ok 12h, przez jeden dzień dot 15h po wi fi. Emui jest ładniejsze i nie tak zapętlone z dublujscymi Die e kilku miejscach tymi samymi opcjami. Póki co przewaga poco to teoretycznie amoled i bebechy, ale w realu nie bardzo to widać. Dla zmniejszenia drenażu poleca się wyłączyć w ust deweloperskich optymalizację miui i żywe tapety, a nawet dynamiczny kontrast w ust wyświetlacza. Z doświadczenia wiem że raczej wszystkie opcje oszczędzania baterii w systemie wręcz często przynoszą odwrotny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...