Skocz do zawartości

Czas żywotności na baterii - statystyki zużycia.


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
4 minuty temu, wojasheck napisał:

Sporo spadlo. Bez aplikacji typu gsam niewiele da się pomóc.

Odpaliłem GSM battery i widze w innych najwięcej zuzycia w system Android i kernel...

W sumie w inne pokazuje 66 % ( ta apka ) i system android ma w tym 26 % prawie a Kernel 13.6

Da się to rozbić co ma najwięcej ? ( Bo tam jest wiele procesów )

 

 

Edytowane przez onken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EEA w nocy mam spadek 2 max 3% baterii. Doświadczenie nauczyło mnie że nie warto zmieniać systemu. Nic za dużo nie zyskasz poza kilkoma modami, problemami z płatnościami czego nie miałem na Mi9, pewnie kwestia konfiguracji. Więcej grzebania niż to warte. Ja na modyfikacjach systemu po pewnym czasie straciłem L1 i miałem już tylko L3 co było uciążliwe przy Netflixie. Jak kto chce. Mieszałem w każdym telefonie jaki miałem, ale teraz już się wyleczyłem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że po aktualizacji do MIUI 12 telefon dużo bardziej drenuje baterie jeśli nie jest używany. Po aktualizacji zrobiłem factory reset, ale na niewiele się to zdało. Na MIUI 11 przez noc poziom barerii spadał o 3 do 5 %, a po aktualizacji do MIUI 12 jest to 10-15 %. Trzeba czekać na kolejne poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż miną 24h czuwania default_smile.png

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Sądzę że będzie okej, ja jak miałem poniżej 80%, to ucinało statystyki baterii... Jak zejdę poniżej 20% to dam pełną statystykę zużycia baterii

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 6.08.2020 o 08:58, pkonrad napisał:

Ja zauważyłem, że po aktualizacji do MIUI 12 telefon dużo bardziej drenuje baterie jeśli nie jest używany. Po aktualizacji zrobiłem factory reset, ale na niewiele się to zdało. Na MIUI 11 przez noc poziom barerii spadał o 3 do 5 %, a po aktualizacji do MIUI 12 jest to 10-15 %. Trzeba czekać na kolejne poprawki.

Właśnie miałem się pochwalić b.dużym spadkiem na samym czuwaniu (wszystko wyłączone internety i BT itp, syfiaste aplikacje odinstalowane i zatrzymane) i przez 7 godz. poleciało 11% ;) Jak widzę nie jest to przypadek, a dla mnie nowość coś takiego tyle % w plecy na samym czuwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...