Skocz do zawartości

Mi Band 5 - dyskusja ogólna


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.01.2021 o 10:00, TrollSkin napisał:

Hej, ma do Was takie pytanko. Czy zauważyliście po ostatniej (grudniowej) aktuakizacji pogorszenie czasu pracy na baterii Waszych Mi Bandów 5? Bo do tej pory wszystko było wyśmienicie, a po aktualziacji wydaje mi się jakby pojwdyncze.procenty trzymały krócej i nie wiem czy to tylko u mnie czy ktoś miał może podobnie :)

Tak, mam to samo, po aktualizacji jakieś 4-5 dni krócej trzyma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany języka komunikatów głosowych na polski? Tzn chodzi mi o komunikaty przy treningach (np wstrzymano trening). Obecnie odtwarza mi je tylko po angielsku. Tts w telefonie mam ustawiony na polski jeśli ma to jakieś znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale styki na ładowarce czy od urządzenia? Czym to przeczyścić?

Te od ładowarki zawsze wycieram czysta szmatką.

Kabla od ładowania w ogóle nie składasz?

Ta opaska u mnie swiruje całkowicie. Naładuje się do 100% tylko, że po drodze rozlaczy się ze 30 razy. Pokazuje komunikat, że w pełni naładowana po czym wibruje i znowu wyświetla się okno z ładowaniem baterii i tak w koło.

Tez tak miałeś?

Edytowane przez marnsr.marnsr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem bliźniaka Mi Band 5, czyli Amazfit Band 5 i mam problem-pytanie. Jak to uruchomić? Podłączyłem do ładowania i po wielu niepowodzeniach, w końcu udało się sparować z telefonem i apką Zepp, opaska nawet się zaktualizowała, ale po odłączeniu od wtyczki, opaska od razu zamiera. Niby jest naładowana. Trzymałem ją pod kablem pół dnia i nic. Czy może z moim egzemplarzem jest coś nie tak? Kupiony w x-kom, egzemplarz z pudełka.

EDIT: Odesłałem, wymienili na drugi egzemplarz i działa.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...