Skocz do zawartości
  • 0

Który ze smartwatchy wybrać


arttur07

Pytanie

Witajcie,

Do tej pory używałem tylko Mi Band 3. Temat smartwatchy jest dla mnie kompletnie nowy. 

Zastanawiam się nad zamiana swojej opaski na coś bardziej przypominającego klasyczny zegarek. Dlatego chciałbym się zapytać użytkowników smartwatchy o poradę co można polecić na początek.

Moim faworytem jest Amazfit GTR jednak czytałem o problemach związanych z GPS. Inna opcja jaka rozwalazem to Stratos 2/3. A może warto byłoby porzucić Xiaomi i znaleźć coś innego? 

Najbardziej zależy mi na dobrze działających powiadomieniach. Szkoda, że amazfity nie wspierają nfc u nas. Przy aktywnościach fajnie jakby GPS i inne bajery dość dokładnie zbierał dane, ale nie jest to priorytet (głównie jeżdżę na rowerze a do tego używam licznika garmina). Budżet do 1000max :)

Myślałem też nad jakiś Fossilem 4 lub 5 generacji ale ponoć bateria słabo trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też swego czasu zastanawiałem się nad "e-zegarkiem".

Na pewno dałbym sobie spokój z markami typowo zegarkowymi. Mają doświadczenie w zegarkach tradycyjnych. A ich działania na niwie zegarków inteligentnych kończą się praktycznie w każdym przypadku tak samo - nędznie. Usiłują wdusić do tradycyjnego zegarka coś, na czym kompletnie się nie znają. Takie przynajmniej mam wrażenie. Ani to wygląda, ani działa.

Osobiście jedynym takim zegarkiem byłby Stratos 3.

Chyba, że chcesz pozostać przy Xiaomi, a posiadać tradycyjny zegarek. Też jest taka możliwość. Wówczas szukaj Xiaomi Ciga. Jest kilka modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź.

Grzebiąc w ofertach i recenzjach smartwatchy wszelkiego rodzaju m.in fossil gen 5 czy Samsung Galaxy watch 46mm stwierdzam, że aż tak zaawansowany sprzęt nie jest mi potrzebny. Obstawiam, że nie używałbym połowy funkcji. Do tego dochodzi ładowanie omalże codziennie.

Dlatego wybiorę coś pomiędzy GTR a Stratos 3.

Chociaż Huawei Watch GT2 tez wydaje się spoko opcją.

Edytowane przez arttur07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...