Skocz do zawartości

Bluetooth niestabiny - gubi smartwatcha, brak powiadomień


tpsado

Rekomendowane odpowiedzi

am problem z połączeniem bluetooth... Gubi mi smartwatcha. Po zrestartowaniu telefonu znajduje i wszystkie powiadomienia dochodzą normalnie. Po rozłączeniu (np. z powodu odległości), ma problem z ponownym połączeniem, a jeśli się uda - to pokazuje jedynie połączenie przychodzące, wszystkie pozostałe powiadomienia (FB, Whatsapp itd) nie są pokazywane (zegarek Suunto5).

Jakaś podpowiedź, co można zrobić?

Czyszczenie danych/pamięci bluetooth, resety miękkie czy inne prostsze środki nie pomagają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się pod temat. BT w Redmi K20 Pro to jakaś żenada. W pierwszym samochodzie, gdzie jest Kenwood KDC-BT53U ma ogromne problemy z odnalezieniem radia, nie za bardzo chce się połączyć automatycznie.

W drugim aucie gdzie jest MMCS (Mitsubishi multi communicatio system) w trybie odbieranie połączeń itp. łączy się bez problemu, ale gubi połączenie co jakiś czas i ponownie się podłącza, druga sprawa nie obsługuje audio (muzyka etc). Jedyne obejście jakie znalazłem to podłączenie innego telefonu i po nim tego szmelcu to wtedy działa.

Oba odtwarzacze śmigają na innych telefonach bez najmniejszego problemu, tylko z tym takie problemy,

 

Czy da się jakoś skonfigurować BT, żeby nie było takich problemów?? Ustawienia developerskie itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Dnia 8.06.2020 o 08:59, tpsado napisał:

am problem z połączeniem bluetooth... Gubi mi smartwatcha. Po zrestartowaniu telefonu znajduje i wszystkie powiadomienia dochodzą normalnie. Po rozłączeniu (np. z powodu odległości), ma problem z ponownym połączeniem, a jeśli się uda - to pokazuje jedynie połączenie przychodzące, wszystkie pozostałe powiadomienia (FB, Whatsapp itd) nie są pokazywane (zegarek Suunto5).

Jakaś podpowiedź, co można zrobić?

Czyszczenie danych/pamięci bluetooth, resety miękkie czy inne prostsze środki nie pomagają...

Czy udało się ten problem rozwiązać? Mam dokładnie to samo w POCO pro F2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...