Skocz do zawartości

nowy plugin / nowy firmware


chriso

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji aktualizacji "poprawionej" wersji Xiaomi Home pojawił się nowy plugin do 1S z nowymi wyglądem i co ważniejsze funkcjami. Jest np. carpet mode czy możliwość zaznaczenia prostokąta do posprzątania.

Przy kliknięciu jakiejś nowej funkcji (chyba dotyczącej wygaszania diody po naładowaniu) wyskoczyło info, że trzeba zaktualizować firmware w odkurzaczu, aby z tej funkcji skorzystać.

Aktualizacji można dokonać tylko z poziomu oryginalnego softu?

Czy jest jakiś mniej upierdliwy sposób na upgrade niż przeinstalowanie Xiaomi Home? np jeden telefon z wersją lepszą a drugi z oryginalną?

Czy nowy firmware wnosi jakieś znaczące zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

od jakiejś aktualizacji (chyba ze 3 wstecz w mordowanej appce (nie wiem jak oficjalna) nie da się wejść w ustawienia odkurzacza, - network error pokazuje się - sprawdzałem na chińskim serwerze z tydzień temu nie ma aktualizacji)

te dwie nowe opcje sa mega istotne dla mnie szczególnie wybieranie obszaru do sprzątania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plugin 1s byl przez jakis czas zmapowany na plugin do s4 (ktory mial lepsza funkcjonalnosc). ostatnio zmienili plugin s4 i teraz nie dziala dobrzez z 1s, wiec ten map zostanie usuniety. mozesz sobie recznie podmienic plugina na najnowszy s4 podobno poprawiony do dzialania z 1s (nie mam odkurzacza, nie testowalem).

/Android/data /com.xiaomi.smarthome/files/plugin/install/rn/1000390/1007862/android/main.bundle

1000390_1007862.zip

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...