Skocz do zawartości

Szkło ochronne / folia


Shamoth

Rekomendowane odpowiedzi

Mocolo TG za małe i jeszcze ramka zżera wyświetlacz. 

Wozinsky to samo, małe i ramka mocno nachodzi na wyświetlacz. 

Nillkin 3D XD CP+ MAX dużo lepiej ale też nie idealnie. 

Ktoś sprawdzał Screen Pro+ z ramką lub Nillkin Amazing H klasyczne bez ramki czy Hofi? 

Są jakieś oversize żeby ładnie zalewało się z etui Spigen Rugged?

Edytowane przez Shamoth
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Szkło ochronne / folia

Póki co to miałem pierwsze 3 w ręku i przymierzałem. Wszystkie 3 mają malowaną ramkę. Osobiście już wolę żeby było za duże i było to widać, nie przylegało na krawędziach, niż te chore ramki przy których w najlepszym razie trzeba się nagimnastykować żeby idealnie je spasować z ramką wyświetlacza...

Żadne nie zakrywało zaobleń wyświetlacza a takie lubię najbardziej, w etui i tak tego nie czuć a jest jednolita tafla. Nillkin organoleptycznie wydawał się też najgrubszy. 

W Spigen Rugged jest szczelina przy krawędzi nawet przy Nillkinie...

Edytowane przez Shamoth
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety na cały ekran chyba będzie ciężko coś znaleźć. Ja kupiłem 3mk flexible Glass mogłaby być o 2mm szersza i 3 dłuższa ale nie ma tragedii oraz mocolo szkło na aparat lecz trochę ciężki był montaż ale jakoś poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szkło dotarło w 5 dni z weekendem. jakość Meega :D

W zestawie dostajemy dwa szkła hartowane na ekran plus folię na tylna klapkę ala carbon i szkło na obiektyw aparatu i akcesoria.

Aplikacja szkła prosta dostajemy specjalną ramkę, zakładamy na telefon i puszczamy szkło i na pewno będzie idealnie naklejone :D Lepsze to niż taśmowe zawiasy.

 

IMG-20150124-033914.jpg

IMG-20150124-033921.jpg

IMG-20150124-033951.jpg

IMG-20150124-034005.jpg

IMG-20150124-034106.jpg

IMG-20150124-034201-HDR.jpg

Jestem zadowolony. Spasowanie szkła jest ok. nie zakrywa 100% ekranu ale też nie jest za małe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@gello1 z tego co widać na 2 zdjęciu to odstaje troche szkło w dolnej części? Czy to złudzenie? Chodzi mi coś takiego jak na tym telefonie:
1603461897685.thumb.jpg.d3ffe3e38844a38378577b0caa7f96f0.jpg

Sam szukam dobrego szkła, które poryje zaokrąglenia i nie będzie odstawać. Ale póki co nic nie znalazłem. 

Ma ktoś jakieś propozycje do RN9Pro? Może hydrożelowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Spotkał się ktoś z Was z bardzo cienką folią na ekran? Coś jak ta fabrycznie naklejana na Redmi Note 9 Pro?

Ta fabryczna starła się z czasem.

Próbowałem 3MK FlexibleGlass i odłaziła w trakcie używania GPS (i przy ładowaniu baterii). Pojawiały się placki powietrza i pyk folia spadała na podłogę w samochodzie.

Próbowałem różnych szkieł z Aliexpress, ale były zbyt grube i nie trzymały przy krawędziach. Do tego przeszkadzały w używaniu gestów, bo wyczuwało się ich grubość i ostrą krawędź.

Więc szukam folii a nie szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w sklepie Spingen no i do innego modelu, ale niemożliwa, aż taka różnica cen ??

A tu jest coś takiego https://erli.pl/produkt/szklo-hartowane-spigen-xiaomi-redmi-note-9-pro-9s,6020328?utm_source=admitad&tagtag_uid=f9e04fb305af8eff3a67a7ec76700938

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...