Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzucam rozwiązanie z reddita:

How I fixed it was by installing this app from the playstore (SystemUI Turner):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zacharee1.systemuituner
And reset quick settings tiles using it.. that's all.
Now you can edit quick tiles normally without the app, because "Edit" button is back!

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odebrałem w dniu wczorajszym. Zamieniłem go z MI9, muszę przyznać że jest przepaść jeśli chodzi baterię, ekran, szybkość działania, oczywiście na plus dla Poco. Byłem trochę sceptyczny ale muszę przyznać że miło mnie zaskoczył. Jakość wykonania super, nie ma się do czego przyczepić. Mogę szczerze polecić ten model. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 6 GB/128 GB jak była na promocji za 2199 wziąłem na brata firmę tak więc bez vatu wyszło 1780 zł co jest świetną ;) cena:)

Szkło już jakieś kupiłeś na ekran ?
Bo ja cały czas się rozgladam

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś się spotkał z problemem edycji górnej belki. Nie można jej edytować, ikonki szybkiego uruchamiania. Po aktualizacji telefonu na miui 12 była taka możliwość a po ponownym uruchomieniu już nie ma a brakuje mi trochę funkcji na belce. Jest ktoś wstanie mi pomóc. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tą wersję mam zainstalowana


Wczoraj wieczorem odblokowałeś bootloadera i uruchomiony ponownie telefon i wróciło wszystko na swoje miejsce. Mam tylko nadzieję że po uruchomieniu ponownym też będzie ale póki co nie wyłączam telefonu. Pozdro

Edytowane przez pkonrad
Nie piszemy posta pod postem, korzystamy z przycisku edycji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedługo będę kupował poco f2 i tylko kwestia w jakim sklepie. Myślałem nad X-komem gdyż mogę dokupić ubezpieczenie. Tylko pytanie czy te ubezpieczenie jest coś warte i czy ktoś z was wykupywał i ile kosztowało. Drugą opcja jest kupienie na mi-home i kupienie samemu ubezpieczenie (o ile jest taka możliwość). W x-komie wybrałbym pakiet II

Screenshot_2020-07-21-17-11-37-816_com.microsoft.emmx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2020 o 17:21, ddeluks napisał:

Witam.
Niedługo będę kupował poco f2 i tylko kwestia w jakim sklepie. Myślałem nad X-komem gdyż mogę dokupić ubezpieczenie. Tylko pytanie czy te ubezpieczenie jest coś warte i czy ktoś z was wykupywał i ile kosztowało. Drugą opcja jest kupienie na mi-home i kupienie samemu ubezpieczenie (o ile jest taka możliwość). W x-komie wybrałbym pakiet II
 

Co do ubezpieczenia do sądzę, że to pic na wodę... W razie jakichś awarii telefonu zalania tym podobna będę kombinowali żeby ci tylko nie wypłacić odszkodowania lub zaniżają ja na maksa z twoją dopłatą. co do ubezpieczenia to jakby to było gwarancja przedłużona ale od samego producenta, to wtedy zgodzę się warto. nigdy nie biorę żadnego ubezpieczeń sprzętu przez prywatne państwowo ubezpieczalnie. Takie jest moje zdanie

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2020 o 12:19, Jarszm napisał:

Nie stety nic nie ma do edycji widzę że ten sam problem miał wojashek. Chciałem dorzucić lokalizację (GPS) i nie ma takiej możliwości po aktualizacji były 3 strony skrótów teraz ledwo dwie. Macie jakiś pomysł.
 

U mnie normalnie po przesunięciu w lewo mam edycję belki....

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...