Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie obsłuży póki co bo jeszcze nie było przetargu na 3,5GHz które ma poco. Póki co będą na 2100 robić a w przyszłości i 700MHz (to samo co było z LTE B20 czyli 800MHz tj żaden chińczyk nie miał). Także 5G póki co jako ciekawostka i ewentualnie w przyszłości tylko w dużych miastach, blisko nadajników. Oczywiście mówię o poco, bo MI10 już inaczej wygląda. NAjlepiej wypada huawei P40

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z dostępem do aktualizacji w tej marce Xiaomi? F1 był długo wspierany przez producenta? Były wypuszczane aktualizacje miui i wersji Androida?

Co do standardowych produktów Xiaomi nie miałbym obaw, ale przy poco po prostu nie wiem.

Aktualnie jest dobra cena w rtv agd za 2199. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2,5 D, szkiełka dopiero zamówione więc jeszcze nie wiem jak będą leżeć, ale na pewno nie będzie łatwo dobrać w Mi 8se też długo szukałam dobrego szkła, aż w końcu najbardziej podpasowało mi takie za 1,5 $ . Duże znaczenie ma również case, nie wszystkie dobrze" współpracują" ze szkłem. Póki co jadę na fabryczej foli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem to cudo 2 dni temu. Mam tylko 2 pytania. Po pierwsze, w momencie kiedy dostanę wiadomość SMS, nie przychodzi mi powiadomienie o tym fakcie. Muszę wejść w wiadomości i dopiero wtedy widzę, że dostałem smsa. Oczywiście w ustawieniach aplikacji mam włączone pokazywanie powiadomień itd. Druga sprawa tyczy się faktu, że w momencie kiedy ktoś do mnie dzwoni to mimo iż numer zapisany w książce to nie pojawia się nazwa dzwoniącego, tylko numer... W ogóle dziwna sprawa z tą książką telefoniczną, bo niektóre osoby wyświetlają się normalnie, a inne nie. Proszę o porady :)

PS: Telefon polecam. Przesiadłem się z Mi Mix 2 i jest to zauważalny skok w wydajności, działaniu i całej reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomas89 napisał:

Witam, zakupiłem to cudo 2 dni temu. Mam tylko 2 pytania. Po pierwsze, w momencie kiedy dostanę wiadomość SMS, nie przychodzi mi powiadomienie o tym fakcie. Muszę wejść w wiadomości i dopiero wtedy widzę, że dostałem smsa. Oczywiście w ustawieniach aplikacji mam włączone pokazywanie powiadomień itd. Druga sprawa tyczy się faktu, że w momencie kiedy ktoś do mnie dzwoni to mimo iż numer zapisany w książce to nie pojawia się nazwa dzwoniącego, tylko numer... W ogóle dziwna sprawa z tą książką telefoniczną, bo niektóre osoby wyświetlają się normalnie, a inne nie. Proszę o porady :)

Pewnie ten sam numer masz wpisany pod więcej niż jedną nazwą kontaktu. Dlatego telefon nie wyświetla żadnej, bo dwóch na raz nie może. Jeśli chodzi o powiadomienie o SMS, to masz na myśli ikonę koperty na górnej belce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego powiadomienia o przychodzącej wiadomości sms. Czy to dźwiękowej, czy ikonka na belce, czy jakieś powiadomienie na AOD, czy nawet cyferka przy ikonce wiadomości. Zero powiadomienia o smsie. Dopiero jak wejdę w wiadomości to widzę, że mam nieprzeczytaną wiadomość. Ot taka ciekawostka. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i jakby się naprawiło, bo wszystko zaczęło działać normalnie i powiadomienia o sms były tak jak być powinny. Po resecie, konfiguracji wszystkiego na nowo, zaktualizowały się aplikacje systemowe i znów to samo... Wydaje mi się, że muszę czekać po prostu na aktualizację... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomas89

Jaką masz dokładnie wersje oprogramowania? Ja mam Poco F2 Pro z Global Stable ROM, wersja MIUI V11.0.4.0.QJKMIXM, na bieżąco zaktualizowana aplikacja Wiadomości i nie ma żadnego problemu z powiadomieniami SMS. Przytrzymaj 3 sek palec na ikonie aplikacji od SMS, potem wybierz Informacje i tam będziesz miał taką pozycję jak Powiadomienia. Wejdź w nią i zobacz czy wszystkie powiadomienia masz zaznaczone dla tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tomas89 napisał:

Posiadam MIUI Global 11.0.6.0 QJKEUXM. Czyli inną niż Ty...

Możliwe też że jakaś aplikacja którą instalujesz powoduje taki problem.

Mam za to pytanie z innej beczki do osób posiadających Poco F2 Pro. Sprawdźcie sobie jak zachowuje się ekran przy wyświetlaniu logo odcisku palca na skanerze, przy całkowicie wyłączonej opcji Ekran zawsze włączony. W moim telefonie w kompletnej ciemności widać jakieś dziwne artefakty, delikatnie pulsujące rozjaśnienie w lewej górnej części ekranu, oraz wokół skanera odcisku palca. Przypomina to trochę nierównomierne podświetlenie w ekranie LCD :D Co ciekawe, przy włączonym AOD, nieważne czy jest aktualnie wyświetlane, czy tylko zaplanowane, problem który opisałem wyżej nie występuje. Moim zdaniem na 99% to software'owy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś potwierdzić że Poco F2 nie ma żadnych problemów z podświetleniem  czy zielonej poświaty lub innych nierównych podświetleń przy niskiej jasności. Pytam ponieważ wygląda że wyświetlacz jest produkcji samsunga,  jak w przypadku Oneplus 8 Pro który cały czas boryka się z problemem wyświetlacza.

gsmarena_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...