Skocz do zawartości

Błąd podczas aktualizacji, bms ver 0


Dudas123

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Mam taki problem, dzisiaj podczas jazdy 365 pro zatrzymałą się i zaczęła wydawać dziwne dźwięki. Stwierdziłem że dopóki jeszcze działa i jest włączona wrzucę jej standardowego softa żeby w razie czego odesłać na gware i nie mieć z nią problemów. Niestety... Aktualizacja nie przeszła do końca. Od tego momentu podczas uruchamiania kod błędu wskazuje na problem z bms (Kod 21). Nie mogę się z nią połączyć przez MiHome a jedynie przez DownG - które pokazuje Wersję ( drv 171) - Najnowsza? I jeszcze dość nietypowa sprawa. Z racji że aktualizacja nie przeszła do końca i coś się wysypało po drodze BMS wskazuje na ver... 0 - tak jakby sterownik się nie dograł. Jestem w stanie w jakiś sposób to do niej doinstalować i sprawdzić czy to rozwiąże problem?

 

Edytowane przez Dudas123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą apki 'Xiaomi Flasher' wrzuciłem jej soft 1.6.6 i wszystko przeszło bez problemu. Samego BMS nie mogę bo wyrzuca błędy.  Jak odeślę na gwarancję z wersją BMS 0 i powiem że wystąpił błąd podczas aktualizacji to przejdzie? Co sądzicie? Nie chce ingerować w nią ST-linkiem bo stracę gwarancję.

Edytowane przez Dudas123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spróbujesz - to się nie dowiesz. Bardzo dużo ludzi od jakiegoś czasu zgłasza problemu związane z aplikacją, że im wywala jakiś błąd, jest problem z aktualizacją itp, więc możliwe, że przejdzie, ale to takie gdybanie. Wyślij i zobaczysz. Inaczej sięnie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...