Skocz do zawartości

MIUI 20.6.4


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Note 10

Zauważyłem od jakiegoś czasu że statystyki zużycia baterii nie są pokazywane od ostatniego odłączenia od ładowania tylko właściwie nawet nie wiem od kiedy do kiedy liczy. Telefon ponad dwa dni nie ładowany.

Screenshot_2020-06-09-13-38-18-625_com.miui.securitycenter.jpg

 

W szczegółach użycia ekranu pokazuje 2,5 godziny. Co jest wynikiem tylko z dnia dzisiejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 godzinę temu, Peaceul napisał:

Zauważyłem od jakiegoś czasu że statystyki zużycia baterii nie są pokazywane od ostatniego odłączenia od ładowania tylko właściwie nawet nie wiem od kiedy do kiedy liczy. Telefon ponad dwa dni nie ładowany.

Xiaomi tak wymyśliło statystyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Orjon said:

Xiaomi tak wymyśliło statystyki...

Przecież to jest jakaś kpina co oni zrobili. Wygląd wyglądem, ale to nie funkcjonuje poprawnie. Skoro widze że wczoraj 2,5 godziny mialem ekran wlaczony a dziś 2. (posługując się funkcją"czas przed ekranem, bo inaczej aktualnie sie nie da...), a pod wykresikiem w szczegółach użycia ekranu 2 godziny na włączonym, więc jakby tylko z bieżącego dnia pokazuje.

Wiesz może czy na oficjalnych forach ludzie to zgłaszali lub skarżyli się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Peaceul napisał:

więc jakby tylko z bieżącego dnia pokazuje.

To jest chyba troszkę totolotek, u mnie dla odmiany pokazuje kilka dni:

Screenshot_2020-06-10-12-45-07-497_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.38fd28839012a3707cd83b060319ab42.jpg

To rozładowanie poniżej 20% to wieczór 8.06.

Kolejna sprawa to aktywne użytkowanie/czuwanie - u mnie często jest 0. Może to błąd tylko u mnie, może coś bardziej powszechnego ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2020 o 14:01, Orjon napisał:

Widzę, że czytanie moich odpowiedzi sprawia trudności:

https://miuipolska.pl/forum/topic/50691-miui-20528/page/2/?tab=comments#comment-565685

Wiadomość o odpowiedzi nie dociera (mimo, że wiadomości o PW) dochodzą bez problemów.

Oto jak wygląda po uruchomieniu telefonu

Screenshot_2020-06-10-17-50-16-249_lockscreen.jpg

Po wpisaniu kodu czcionka ma już biały kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wpisujesz kod do SIM-ki czy kod po prostu do odblokowania ekranu? Bo w tym drugim przypadku na pewno jest u mnie OK na K30 Pro, a chcę wiedzieć konkretnie, żebym miał jak zgłosić.

No i przydałby się model telefonu.

Uprzedzam - niemal na pewno już, jeśli w ogóle, nie uda się tego ogarnąć na 20.6.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Ale wpisujesz kod do SIM-ki czy kod po prostu do odblokowania ekranu? Bo w tym drugim przypadku na pewno jest u mnie OK na K30 Pro, a chcę wiedzieć konkretnie, żebym miał jak zgłosić.

No i przydałby się model telefonu.

Uprzedzam - niemal na pewno już, jeśli w ogóle, nie uda się tego ogarnąć na 20.6.11.

Po wpisaniu pinu karty sim, ale przed wpisaniem kodu odblokowania ekranu. Telefon to redmi note 5 pro. Po wpisaniu kodu odblokowania ekranu już jest biała czcionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ostrzeżenie jak ktoś tak jak ja z opóźnieniem zrobił aktualizację z 11 do 12 - mi mix 2s, rozsypało mi wszystkie ikony na pulpicie z folderów i znowu musiałem je ręcznie zbierać po jednej. Ale poza tym wszystko działa bardzo ładnie, łącznie z GPay i brakiem WineVide L1 (jest L3 i działa Netflix zgodnie z ograniczeniami). Jest jakaś metoda żeby nie trzeba było ikonek ustawiać ponownie?

To co zostało mi do sprawdzenia to czy instalacja Vanced za pomocą SAI nadal wymaga grzebania przez ADB w celu tymczasowego wyłączenia optymalizacji MIUI, czy już nie trzeba, ale to dopiero jak się jakaś aktualizacja pojawi. No chyba, że ktoś sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ThreeDog napisał:

Czymże byłby Xiaomi gdyby nie zjadał 10% baterii przez noc? Jak temu zaradzić? Pacjent to Mi 9, czysta instalacja MIUI 12. U ustawianiach najwięcej zużycia baterii mają Usługi Google Play... Co wyłączyć by nie zjadało tak baterii przez noc?
 

W Magisk Managerze zainstaluj moduł 'Universal GMS Doze'. Zmniejsza liczbę wake locków. Mi pomogło.

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wersji 20.2.20 eu i wyżej nie trzeba wyłączać optymalizacji MIUI. Ale to na Xiaomi.eu.
Próbowałem zainstalować vanced przez SAI i mam taki błąd. Czy jesteś w stanie mi powiedzieć co z tym fantem zrobić aby zainstalować yv?c527af6275f5d0ccc3cdafb5d6c7e8d0.jpg599f06f9c1cc7eed9e8cdb1e6a8308f1.jpg

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...