Skocz do zawartości

MIUI 20.6.4


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba jaja sobie robicie. Myślę tu o wpisie @qwerty01...

Ekipa poświęca swój wolny czas, nie żądając zapłaty za to co robią, a przychodzi taki jeden..., nie przymierzając baran, i rzuca hasło "Może pora ruszyć się i to poprawić?

Może czas samemu się ruszyć i coś zrobić? Albo jeszcze lepiej, ruszyć się i zrobić wypad z Forum? Idź, kup MIUI Pro, to docenisz to, co masz tutaj.

 

Koniec offtopu, jednak ostrzegam:

Wpisy typu tego, jaki umieścił qwerty01 będą z całą surowością tępione a użytkownicy będą banowani tymczasowo i permanentnie. Nie dlatego, ze nie można się wypowiadać, ale dlatego, że nie ma pozwolenia na chamówę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy soft od ponad miesiąca, wszystko się tnie jak cholera, a na dodatek Google maps nie działa wogóle. Pokazuje tylko punkt początkowy a jak się zacznie nawigowac nie rusza się z miejsca

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne wielkości czcionki miui V11 i V12

Odkąd wyszło miui 12 mam problem na mi 9 z wielkością czcionki . Te same ustawienia a różna wielkość L.

Zmniejszenie o jeden rozmiar w miui V12 powoduje że litery są małe i brakuje czegoś pośredniego co w miui V11 jest dostępne. 

 

miui_eu_stable_V11.jpg

miui_eu_V12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2020 o 00:11, Czajo napisał:

Podczas odtwarzania filmu z galerii dzwiek pojawia sie dopiero po przycisnieciu przycisku regulacji glosnosci. Po za tym w dalszym ciagu pojawia sie problem z wyslaniem zdjecia przez whatsapp, objawia sie to w taki sposob, ze po kliknieciu na zdjeciu wyslij przez-i tu chcac kliknac whatsapp, jest jak by zwieszenie sie kilkunastusekundowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, inhosik napisał:

Mam problem, zaktualizowałem mi 9 lite z 20.5.28 do 20.6.4 i po uruchomieniu telefonu po chwili wyłącza się on i wchdzi w TWRP, i tak w kółko, co zrobić?

W TWRP wyczyść (w zakładce Czyszczenie -> Zaawansowane) Cache oraz ART/Dalvik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos uzywa BBS do statystyk baterii ?

Mam problem z gmial na tym romie... Wcina dane jak zly.

Czyściłem dane. Czysta instalacja. Rozne wersje gmaila itp. 

A przez noc potrafi ok 8 GB danych wessac :/

Do tego bateria leci jak zla w tym wydaniu.

mix2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarce, kiedy wchodzę w ustawienia i chcę zmienić blokowanie reklam wywala mnie na stronę główną przeglądarki i nie mam możliwości tego zmienić, więc nie mogę wyświetlić pewnych stron, które proszą o usunięcie blokady przed wyświetleniem treści. Ktoś może potwierdzić? 

Mi6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzam na RN7. Jeśli możesz, to podrzuć log błędu.

5 godzin temu, michalm83 napisał:

Odkąd wyszło miui 12 mam problem na mi 9 z wielkością czcionki . Te same ustawienia a różna wielkość L.

Wina Xiaomi. Robi czcionki dla niedowidzących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dru79 napisał:

To po co są opcje różnych animacji przy przychodzących powiadomieniach? Przecież przy włączonym AOD one się nie załączają.

Powiadomienia na ekranie blokady? O to chodzi?

Ekran blokady widać kiedy podświetlisz telefon i masz zablkowany telefon. Wtedy możesz widzieć powiadomienie lub nie i to jest niezależne od Aod. Natomiast na czarnym ekranie bez włączonego Aod nie będziesz widział nic.

A co do animacji to działają bez aod ale ona działa tylko raz-w chwili przyjścia np.sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dru79 napisał:

Ale u mnie nie działa nawet raz. Czyli nie da rady ustawić - wyłączyć AOD i mieć powiadomienie a później przypomnienie przy braku diody powiadomień?

Po to jest aod żeby widzieć, że coś przyszło cały czas :)

tak btw czemu wyłączasz aod?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Orjon napisał:

Zakładam że chodzi mu o powiadomienia krawędziowe ("Gdy przyjdzie powiadomienie i ekran blokady jest wyłączony...")

Też później do tego doszedłem :)

tez jak on mam 9Se i u mnie działają przy wyłączonym aod. Ale miga to tylko raz. Na 11 też tak działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzac w galerie i odpalajac bezposrednio filmik, domyslnie mam dzwiek w odtwarzaczu tym "galeriowym" wylaczony. I tak jest za kazdym razem po zabiciu aplikacji. Tez tak macie, czy tylko u mnie taki psikus? 
U mnie to samo... Wcześniej tego nie było, domyślnie dźwięk był włączony. Mistrzu@Orjon czy to jest zamierzona zmiana przez was lub niskich przyjaciół?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem wezwany do tablicy.

Czemu tak napisałem? Bo nie czytacie wiadomości. Jest to łatwe do udowodnienia. Identyczną wiadomość napisałem tydzień temu i jakoś nie było żadnej reakcji. Nie chcę mieć takiej samej sytuacji jak poprzednio, gdy wsparcie z romem na telefon się kończył, zgłaszałem błędy w kalendarzu (chyba przez miesiąc, jak nie 2) i też byłem olewany. Jak wsparcie się skończyło ktoś z was raczył mi napisać (chyba jak już zgłosiłem się na PW) i zawsze u was ta sama śpiewka: działa poprawnie. Jak udostępnie filmik to otrzymałem: wsparcie się skończyło, kup nowy telefon. To ma być podejście? Nie będę pisał, że jest wszystko ok jak coś nie działa. Dostawałem ostrzeżenia/bany jak w tamtym roku pisałem, że na redmi note 7 pro po aktualizacji romu szyfruje całą pamięć. To jest normalne? Kiedyś romy xiaomi.eu były wspaniałe. Teraz robicie wszystko na jedno kopyto -> ściągacie chiński dev, usuwacie chińskie reklamy, czasami jakiś gotowy skrypt, który wyłącza niepotrzebne procesy i wydajecie rom. Przez wasze działanie i jakość wykonanie telefonów i braku prawdziwego serwisu xiaomi w Polsce następny telefon nie będzie tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, qwerty01 napisał:

Czemu tak napisałem? Bo nie czytacie wiadomości. Jest to łatwe do udowodnienia. Identyczną wiadomość napisałem tydzień temu i jakoś nie było żadnej reakcji.

Widzę, że czytanie moich odpowiedzi sprawia trudności:

https://miuipolska.pl/forum/topic/50691-miui-20528/page/2/?tab=comments#comment-565685

25 minut temu, qwerty01 napisał:

Kiedyś romy xiaomi.eu były wspaniałe. Teraz robicie wszystko na jedno kopyto -> ściągacie chiński dev, usuwacie chińskie reklamy, czasami jakiś gotowy skrypt, który wyłącza niepotrzebne procesy i wydajecie rom. Przez wasze działanie i jakość wykonanie telefonów i braku prawdziwego serwisu xiaomi w Polsce następny telefon nie będzie tej firmy.

Obecnie patche i poprawki to dzieło dwóch-trzech osób, które poza ROM-em mają realną robotę i wiele innych spraw na głowie. To, co się da, to poprawiamy. Nie jesteśmy w stanie poprawić wszystkiego, OK? Ja nie mam wpływu na to, co będzie poprawiane i w jakiej kolejności.

Jeśli czegoś nie można zrekonstruować u nas to bez loga też nie będziemy wiedzieć co powoduje problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem wezwany do tablicy.
Czemu tak napisałem? Bo nie czytacie wiadomości. Jest to łatwe do udowodnienia. Identyczną wiadomość napisałem tydzień temu i jakoś nie było żadnej reakcji. Nie chcę mieć takiej samej sytuacji jak poprzednio, gdy wsparcie z romem na telefon się kończył, zgłaszałem błędy w kalendarzu (chyba przez miesiąc, jak nie 2) i też byłem olewany. Jak wsparcie się skończyło ktoś z was raczył mi napisać (chyba jak już zgłosiłem się na PW) i zawsze u was ta sama śpiewka: działa poprawnie. Jak udostępnie filmik to otrzymałem: wsparcie się skończyło, kup nowy telefon. To ma być podejście? Nie będę pisał, że jest wszystko ok jak coś nie działa. Dostawałem ostrzeżenia/bany jak w tamtym roku pisałem, że na redmi note 7 pro po aktualizacji romu szyfruje całą pamięć. To jest normalne? Kiedyś romy xiaomi.eu były wspaniałe. Teraz robicie wszystko na jedno kopyto -> ściągacie chiński dev, usuwacie chińskie reklamy, czasami jakiś gotowy skrypt, który wyłącza niepotrzebne procesy i wydajecie rom. Przez wasze działanie i jakość wykonanie telefonów i braku prawdziwego serwisu xiaomi w Polsce następny telefon nie będzie tej firmy.
Nie to, że chce kogokolwiek bronić ale tutaj masz custom rom. Równie dobrze możesz zainstalować bliss, titanium, lineage albo coś bazujące na miui... Każdy z nich tworzony jest przez społeczność. Chcesz mieć komu się poskarżyć to zainstaluj globala i pisz do producenta... Bo nawet na oficjalną betę nie powinieneś się żalić... Niestety tak to wygląda. Ja kupiłem ponownie xiaomi właśnie ze względu na społeczność - kochaj albo rzuć.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że podczas wpisywania czegokolwiek w stockowej przegladarce podpowiedzi wyświetlane są tylko na podstawie wyników google? Mam wrażenie, że kiedyś wyświetlały się też tam strony z historii przeglądania, jeśli fraza zaczynała się od tych samych liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...