Skocz do zawartości

Mi Air Purifier


martek993

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Adicts napisał:

Teraz cena to 102$ a filtry po  ~20$,

https://www.fasttech.com/products/2246/10032371/7083100-authentic-xiaomi-mi-air-purifier-2#PriceMatch

za 2 sztuki + 2 filtry filoetowe wychodzi poniżej 400$ z przesyłką ( 138$ ). 

nigdy u nich nie kupowałem, można brać ?

Ile za wysyłkę bo nie widzę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 4/7/2017 o 21:08, gzesku napisał:

Fasttech ma ciągle za 114 + 59 ;)

Niestety może się okazać, że zażyczą sobie więcej. Zamówiłem u nich dwa zielone filtry ($81 z dostawą) i po paru dniach dostałem info by dopłacić jeszcze ponad 10, niefajnie, szczególnie, że pewnie musiałbym coś kurierowi dopłacić. 

Ostatnio dotarło do Polski więcej oczyszczaczy i można było kupić z fakturą VAT za niewiele ponad 800 zł, dostawa z Polski. Zresztą sprawdziłem i na Allegro dalej tego sporo. Gwarancja dalej iluzoryczna, ale jak ktoś wrzuca to w koszty to taniej nie kupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,

 

Dałem się namówić, junior lada moment się rodzi, zamówiłem z fv na allegro, 799zl to chyba na tyle dobra cena ze nie walczyłem z wysyłkami z Chin.

 

 

Natomiast do tej pory nie udało mi się znaleźć dobrego testu tego urządzenia, może ktoś się podzielić jakimiś ciekawymi opracowaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania o opinie.

W 34 metrowym mieszkaniu Mi purifier 2 daje radę?

Rzeczywiście szybko oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń?

Mniej więcej na ile czasu starcza filtr w praktyce?

Czy ktoś sprawdzał czy pomiary pokrywają się z niezależnym miernikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, milenium17 napisał:

Gearbest. Bezpłatana dostawa do PL

Update:
Z kuponem GBMIAIRP cena 136,99 USD

http://www.gearbest.com/home-smart-improvements/pp_268522.html?wid=21&lkid=10713300

Też zauważyłem tę promocję, a tydzień temu kupiłem za 800 zł :/

Edytowane przez Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam Air Purifier 2. Ma problem z utworzeniem scen.

Próbowałem utworzyć dwie sceny:

  • O danej godzinie --> przełącz oczyszczacz w tryb sleep mode. Nie udało się. Próbowałem z różnymi przesunięciami czasowymi. O normalnej godzinie, +6h, +7h i nic.
  • Później próbowałem, powyżej danej 20 ug/m3--> włącz oczyszczacz. Też nie udało mi się.

Podejrzewam problem z czasem, ale jak w oczyszczaczu wybiorę 'Schedule on/off' i ustawie godziny z przesunięciem czasu o 6 godzin to ładnie mi się wyłącza/włącza.

Czy ma ktoś oczyszczacz w wersji2 i którąś z wymienionych scen poprawnie działającą?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitał - bez dodatkowych opłat, DPD z Gearbest :) testuję, na szybko -  działa tak jak pisałeś włączanie o określonej godzinie +6 godzin do naszego czasu. Sceny poustawiałem na - od 30 ale pracuje za mało czasu żeby się załączyły. Nie wiem czy ustawić na Sleep Mode żeby zadziałały czy na Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poustawiane jeszcze sceny z wyłączaniem i załączaniem w zależności od otwartych drzwi i okien i mam wrażenie (choć faktycznie nie testowałem tego na 100% a jedynie z obserwacji, kiedy mi się sceny załączają), że działają tylko jak jest w opcji AUTO.

Póki co lato jest i zanieczyszczenie małe, więc tryb sleep mode specjalnie nie jest potrzebny, w zimie się pewnie przyda.

Tak czy inaczej ja próbowałem ustawiać wartości nawet na 10, aby tylko się oczyszczacz włączył, ale nie działało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylem mam od Dellów Latitude przewodów a nie wpadłem że to ustandaryzowane złącze :/

Ale nadal pozostaje pytanie o kwestie zapachu wylatujacego powietrza, czy powinien być bezwonny czy coś wyczuwacie na swoich? Kupiłem nowy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@homman Nie zauważyłem żadnego "czasowego ubijacza" raportowane zużycie jest proporcjonalne do rzeczywistego czasu pracy (tak mi się wydaje), do tego w sofcie jest opcja resetu ustawień filtra, co do cen to niestety inni producenci raczej taniej nie mają... Ja już raz zamawiałem zielony, szło strasznie długo, ale dotarł bez VAT i kosztował coś ok 180 zł. Jak się nie pali to filtry spokojnie można zamawiać w Chinach. Najlepiej poczekać też na dobrą ofertę z darmową wysyłką... pudełko z filtrem też małe nie jest!

 

Co do samego oczyszczacza to jest to jedyny jak na razie przy, którym jestem w stanie spać. Ja osobiście kupowałem od któregoś z naszych "Januszy Biznesu". Szczęśliwie po sezonie nasprowadzali tego dużo i musieli zejść solidnie z ceną (<800zł z FVAT co jeśli wliczymy w koszty jest już bardzo atrakcyjne zważywszy na wysyłkę z Polski i teoretyczną, ale jednak gwarancję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...