Skocz do zawartości

Mi Air Purifier


martek993

Rekomendowane odpowiedzi

Pm10 nie zweryfikujesz. Różnica jest, ale trzeba przeprowadzić wiecej testów. To urządzenie ma jakąś homologację? Też może się myli i prawda leży gdzieś po środku :-)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, keiw napisał:

Rozumiem, że masz stację pod samym domem?

tak, 30 metrow od czujnika w domu. Godzine temu w domu 99 a na dworze 135. Przez cały dzień oczyszczacze w domu były wyłączone.  Teraz niestety w domu jest smażona ryba i została przypalona,  wskazanie 530 PM2,5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w okolicach 73% tego co na zewnątrz, duże znaczenie ma na pewno wentylacja (nawiew zamiast ciąg) oraz jakość uszczelek (okna, drzwi), tak czy inaczej na podstawie stacji pomiarowej (o ile ma się taką w pobliżu) można z dużym prawdopodobieństwem określić jakość powietrza w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam włączony automat na turbo przy więcej niż 70 i choć oczyszczacz był wyłączony odpalił się sam o czym mnie powiadomił w pasku na telefonie... Wygląda na to że jak jest wyłączony to mierzy nieustannie stan powietrza... I co ciekawe po 2 dniach pojawiła mi się dopiero opcja learning mode...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gravis napisał:

Ktoś się orientuje czy do niemiec to z VAT czy bez?

Wählt bei der Bestellung "Germany Express" aus und zahlt weder Versand noch Einfuhrumsatzsteuer.

 

Osobiście zamawialem kilka razy wieksze przedmioty poprzez Priority Line i nigdy mi vatu w PL nie doliczyli.

Edytowane przez Mielcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gravis napisał:

Wow. Dopiero co zamówiłem i doszedł zielony HEPA a tu coś nowego. Nic tylko się cieszyć i mieć nadzieje, że nie zniknął z rynku szybko. Ktoś ma więcej info?

Jakąś dobrą ofertę znalazłeź?

Ile uzywałeś stary? możesz wyslac mi jego zdjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam się pozostałych użytkowników, czy mają problem z połączeniem oczyszczacza z telefonem...u mnie 1-2 razy w tygodniu telefon nie widzi urządzenia, muszę je resetować, nie jest to może mocno upierdliwe, ale jednak co 3 dni muszę go ponownie wyszukać i wpisać bo widzi urządzenie jako offline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.03.2017 o 08:45, akslow napisał:

Na fasttech jest oczyszczacz za 114usd + przesylka 61usd.

Najwieksza zaleta to wysylka przez DPD.

tylko dziś dodatkowy rabat 10% z kodem: SHAMROCK. Wyjdzie około 660zł.

 

Edytowane przez akslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dopiszę uwagi co do urządzenia które mam, zapewne to przypadek jednostkowy ale jest...Co 3 dni, dosyć regularnie Mi Home w telefonie nie widzi urządzenia. Pokazuje status offline, mimo że moduł wifi w oczyszczaczu jest włączony...jedynie co mi pomaga to reset modułu wifi, ponowne wyszukanie i dodanie urządzenia do Mi Home. Refresh nic nie daje.

Wszystko działa wtedy prawidłowo do czasu kolejnej próby włączenia co 3 dni i znowu brak możliwości sterowania z aplikacji. Spróbuję jeszcze powiązać z innym telefonem Xiaomi ale raczej to chyba nie to. Na razie koresponduję z zapals.com...ale średnio to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało. Ja zamawiałem lampke Xiaomi na biurko i jest ok. Jak będziesz zamawiał może jest opcja dołożenia jednego filtra fioletowego dla mnie? :)

Pytam bo kupno samego filtra = oplata wysylki ktora jest drozsza jak sam filter..

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...