Skocz do zawartości

Mi Air Purifier


martek993

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Niejeden z nas napisał:

Stacja prawdopodobnie posiada profesjonalny sprzęt do mierzenia zanieczyszczenia.sprzet xiaomi zapewne podaje orientacyjne wartości.

wysłane z nokii 7110
 

wskaźniki skaczą jak chcą - staram się nie załamywać, że kasę wydałem :)

proponuje tym co mają androida apkę AIRLY - o wiele więcej lokalizacji w Krakowie  podaje 4 wartości!!

będziecie zadowoleni :D

tutaj coś o niej http://businessinsider.com.pl/technologie/firmy/airly-krakowski-startup-chce-wyposazyc-mieszkancow-w-czujniki-smogu/z71gd80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainteresowałem się tym urządzeniem i mam pytanko czy warto ładować w niego kasę? Mieszkam w Krakowie i to już jest konieczne żeby wyposażyć mieszkanie w taki sprzęt. Jest też wiele innych oczyszczaczy np marki Winix z usa jednak spodobała mi się bardzo kontrola telefonem + design. Myślicie że jeden filter by dał radę wytrzymać ten jeden okres zimowy w Krakowie?
Oraz.. Gdzie kupić? Patrzyłem na gearbest, lightinthebox. Polskie pseudo-sklepy mnie nie interesują.
Na lightinthebox jest ubezpieczenie od cła itd. Wtedy koszt za wszystko wychodzi 1200.
Na gearbest 1029zł z wysyłką tylko chyba bez cła.
Gdzie polecacie?

No i jak z gwarancją? Nigdzie nic o tym nie pisze :(

Edytowane przez bluur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpisu ze strony wcześniej, ten starup działa, nawet nie wiedziałem, mają stronę i masę czujników w Krk - koło mnie niestety nie :/

https://airly.eu/pl/

na aledrogo można kupić maty filtrujące może komuś się przyda Filtr do Rekuperatora F9 Mata Włóknina Filtracyjna

Czy warto kupić w Krakowie? Wiele zależy od mieszkania, rozmiaru, wentylacji itp. Mi się sprawdza, mam o połowę mniej pm 2.5 niż przed zakupem w mieszkaniu (wg czujnika w urządzeniu),

tak jeden zimowy sezon powinno wytrzymać spokojnie.

Naprawa? Można zalożyć, że nie ma naprawy : no chyba, że ktoś wyśle na własny koszt to Chin...

Pod tym względem wszystko kupione u nas jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Peter napisał:

Przy jakim poziomie pyłów PM 2.5, Purifier w trybie AUTO zwiększa obroty z obrotów minimalnych (takich jak w trybie NOC) na ciut większe?

Nie mam apki i nie mogę tego sprawdzić niestety.

Wydaje mi się, że sam się nie przełączy w tryb sleep mode, musisz to zrobić sam!

Kiedyś wyczytałem takie info: Tryb Auto - w tym trybie przełącza się sam między trybami, w zależności od zanieczyszczenia powietrza (mi tam się nie przełączył nigdy sam na tryb ulubiony) - w sumie zawsze mam powietrze 10-30. Musiałbym zapalić papierosa, żeby to przetestować czy tak się stanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Someone asked if it's safe to buy from zapals.

Yesterday received delivery.

Paid:

Xiaomi Air 2 - €129.16

Shipping fee - €49.34

Import taxes - 186zl

Total paid in zloty: 1000zl

Delivered in 4 days. (Krakow)

P.S. Sorry don't know polish very well, but this forum helped me to choose product, so decided also to post info for everyone :)

Below is google translate to polish

-------------------------------------------------------------------------------

Witam,

Ktoś zapytał, czy jest to bezpieczne kupić od zapals.

Wczoraj otrzymaliśmy dostawę.

Płatny:

Xiaomi Air 2 - 129,16 €

Wysyłki opłata - 49,34 €

podatki importowe - 186zl

---------------

Łączna wypłacona w złotych: 1000 zł

Dostarczane w 4 dni. (Krakow)

P.S. Niestety nie znam języka polskiego bardzo dobrze, ale to forum pomógł mi wybrać produkt, więc postanowił również dodawać informacje dla każdego :)

Edytowane przez Slame
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele, zadzwonił poinformował mnie o przesyłce, i poprosił o maila w celu wysłania dokumentacji do wypełnienia, czyli oświadczenie, zrzut z Paypala,  z zawarcia transakcji itd w sumie spora litania tego była...pytał się tylko , czy jest wyszczególniony transport jako osobna pozycja bo jak nie to przyfasują swoją stawkę wysyłkową wg. stawek IATA...a to coś wychodziło ok 300 zł :)

Edytowane przez b_olton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, b_olton napisał:

Niewiele, zadzwonił poinformował mnie o przesyłce, i poprosił o maila w celu wysłania dokumentacji do wypełnienia, czyli oświadczenie, zrzut z Paypala,  z zawarcia transakcji itd w sumie spora litania tego była...pytał się tylko , czy jest wyszczególniony transport jako osobna pozycja bo jak nie to przyfasują swoją stawkę wysyłkową wg. stawek IATA...a to coś wychodziło ok 300 zł :)

to który przewoźnik dostarcza DHL? Wysyłają w paczce z logiem Zapals?

Ciekawe czy mozna podzielic platność na dwie.

Edytowane przez akslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie skomplikowanie to u Ciebie wyglądało. U mnie gość dzwonił, ale najpierw nie odebrałem więc mi przysłał sms i oddzwoniłem. Generalnie pytał czy na użytek prywatny czy do firmy bo nie wiedzą jak odprawiać przesyłkę, a zamawiałem do pracy i Chińczyk napisał nazwę firmy na fakturze i się musiałem tłumaczyć, że to dla mnie prywatnie. Ale generalnie gość był bardzo spoko i poprosił tylko bym mu mailem wysłał oświadczenie, że to dla mnie. Później dopytał przy okazji ile zapłaciłem więc powiedziałem, że $138 i zapytałem czy będą jakieś opłaty, a on mi powiedział, że w takim razie tylko 23% VAT. Produkt  przychodzi w oryginalnym opakowaniu Xiaomi zaklejony przezroczystą taśmę. Także suma sumarum jestem bardzo zadowolony z Zapals, zostało mi dokupić kabel lub przejściówkę i wychodzi całość maksymalnie 870 zł ze wszystkim. A w sumie liczyłem się z opłatami DHL ~300 zł więc jestem bardzo zadowolony :)

Czy ktoś z Was ogarnął obsługę na wielu telefonach? chciałem dziewczynę podłączyć by miała możliwość sterowania z poziomu apki i nie mogę sobie  dać rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skomplikowane?....raczej procedura, podobnie jak urząd celny chcą mieć jakiś dowód zakupu na podstawie którego muszą naliczyć opłaty. Reasumując to kolega miał szczęście że na słowo uwierzyli a nie kazali przesłać dokumentacji. Dzięki temu 53 zł zaoszczędzone. Ja natomiast zaoszczędziłem na kablu koniczynce, mam w domu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ogarnąłem już sterowanie z dwóch różnych telefonów. Jeśli by się ktoś zastanawiał to trzeba najpierw na drugim telefonie zainstalować miHome i zalogować się na drugie konto Xiaomi. Wtedy na głównym koncie dajemy share device i wpisujemy id konta i akceptujemy na drugim telefonie ;-)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lulek35 napisał:

Dzięki za odpowiedź.

 

To ciężko teraz znaleźć - tzn ja nie mogę wyszukać oferty, która zbliży się do 1000....(w tym podatki)

Kiepsko szukasz - jest za 187usd bez VAT. Moze dojsc bez dodatkowych oplat. Wez opcje drop shipping i kaz zadeklarowac wartosc na 30usd.

https://cebula.online/promocje/banggood/oczyszczacz-powietrza-xiaomi-smart-mi-air-purifier/

Ja czekam na cene bez vat rzedu 550zl bo tyle powinno ono kosztowac.

Edytowane przez akslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafi do urzędu celnego, a już szczególnie WER ZABRZE to se możesz pisać na paczce co chcesz jeśli chodzi o wartość...celniki zażądają przelewu z banku/paypala czy czym tam płacisz, plus potwierdzenie transakcji ze sklepu i robi się problem. Pudło jest wielkie, więc wątpię że przejdzie przez urząd bez kontroli,ale próbować oczywiście można. I vat, cła raczej nie zapłacisz

Edytowane przez b_olton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...