Skocz do zawartości

Mi Air Purifier


martek993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Minęło prawie 2 miechy od zakupu filtra... Subiektywnie - rzecz zbędna. Nie odczuwam w przeciwieństwie do kolegów (lekko im zazdroszczę ;)) poprawy jakości powietrza w mieszkaniu. Może moje nozdrza nie na tyle wyczulone a i organizm nie tak tkliwy... Poranny nos jak przytkany był tak i jest, kurzu też sporo różnicy nie dostrzegłam niemniej na filtrze trochę się go zebrało więc w jakimś stopniu spełnia swoją rolę. Dla mnie w zdecydowanie za małym. Rewelacyjny za to jest tryb max. cyrkulacji, fajnie chłodzi i oczyszcza (np. zadymione pomieszczenie po przypalonej jajecznicy...) ale hałas jest przy tym sporawy. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odsprzedać. Filtra pozostało 93%, zakup z XFS.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mariusz Bujak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki wielkie. Ostatecznie kupiłem na gearbest. Urządzenie już przyszło i jestem póki co zadowolony. 

 

Jedno pytanie. Ustawiłem timery  on/off i niestety urządzenie nie uruchamia się i nie wiem dlaczego. Korzystam z najnowszej wersji Mi home.

Ktoś miał taki problem?

Dodam, że mam też  Yeelight i tam timery chodzą bez zarzutów, choć inna aplikacji obsługuje lampkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupowałem edycję 2 ( mniejszą) na Aze.com.pl ,  uważam w bardzo dobrej cenie 799 plus koszt wysyłki. Póki co urządzenie działa rewelacyjnie na tzw maxie, czuć obieg powietrza a efekt chłodu jak w klimie. Akurat mam remont łazienki i straszny bałagan, mogę powiedzieć że urządzenie ma bardzo precyzyjny czujnik zanieczyszczeń gdyż po otwarciu drzwi od pokoju od razu przyspiesza obroty co wskazuje na duże zapylenie powietrza  w reszcie domu. 

Względem niektórych opinii, kurzu nie zbiera ;-) , po wykorzystaniu filtra będę testował filtr niebieski z wkładką węglową ;-) Polecam ( bardzo ładny wygląd ;-D )

 

IMG_6085.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.07.2015 o 18:04, keiw napisał:

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to przetłumaczyłem instrukcję do Mi - Oczyszczacz powietrza na język polski.

Link ->

Zawartość:

1. Instrukcja instalacji filtra

2. Skrócona instrukcja obsługi

3. Instrukcja obsługi

(są to pliki .jpg)

Zasadniczo wszystko jest proste, ale może komuś coś więcej objaśni  :mrgreen:

Proszę bez mojej zgody nigdzie nie powielać tej instrukcji.

Nowy link:

http://www69.zippyshare.com/v/wXIh95un/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/24/2016 o 16:11, Berencus napisał:

Ja kupowałem edycję 2 ( mniejszą) na Aze.com.pl ,  uważam w bardzo dobrej cenie 799 plus koszt wysyłki. Póki co urządzenie działa rewelacyjnie na tzw maxie, czuć obieg powietrza a efekt chłodu jak w klimie. Akurat mam remont łazienki i straszny bałagan, mogę powiedzieć że urządzenie ma bardzo precyzyjny czujnik zanieczyszczeń gdyż po otwarciu drzwi od pokoju od razu przyspiesza obroty co wskazuje na duże zapylenie powietrza  w reszcie domu. 

Względem niektórych opinii, kurzu nie zbiera ;-) , po wykorzystaniu filtra będę testował filtr niebieski z wkładką węglową ;-) Polecam ( bardzo ładny wygląd ;-D )

 

IMG_6085.JPG

 

Była jakaś specjalna oferta? Za te pieniądze sam bym to tam zamówił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lightinthebox.com/xiaomi-mi-air-purifier-second-generation-cadr-330m3-h-purifying-pm-2-5-cleaning-white_p5366717.html?utm_campaign=cartcross

w cene 799 wliczony jest 10% cashback, jaki mozesz otrzyamc za zakupy w tym sklepie. Ja mam jeszcze kupon na 8$, nie wliczalem w cene. 

 

Na aze 200zl drozej 

Edytowane przez Mielcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie, bardzo proszę, jak wygląda sprawa z gwarancją/serwisem?

Właśnie chcę kupić ten oczyszczacz, poczytałam co nieco i wypada on najlepiej na tle konkurencji, ze znalezionych ofert najlepiej w Lightinthebox.com (169.99$ plus wysyłka plus ubezpieczenie od cła, co daje w sumie 225$). Jest jeszcze tu:

https://www.xiaomiforsale.com/pl/smart-home/289-xiaomi-mi-air-purifier-2.html#/43-eu_plug-eu_plug_yes

ale drożej. Ewentualnie jeszcze na aliexpress (pewnie jakby pogrzebać, można znaleźć jeszcze taniej), ale stamtąd boję się zamawiać z niesprawdzonej aukcji.

Pytanie do osób które zamawiały z lightinthebox: ile czasu czekaliście na przesyłkę?

edit: jednak sprawdziłam, nie ma taniej na Aliexpress ;)

Edytowane przez Firiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy albo cztery dni czekalem na zamówienie. Wysłane zostało poprzez UPS. Do zapłacenia cło u kuriera - 315zl. Sklep oddał w ciagu 3dni równowartość, wykupiłem ubezpieczenie. Lightinthebox ma 10% cash back w giving. Polecam skorzystać. http://www.pokoleniesmart.pl/giving-assistant-obniz-koszty-urzadzen/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z GB jak była promocja za 139,99$ z DHL w cenie. 

Wysłali w piątek o 19 i w poniedziałek o 15 już był u mnie. DHL naliczył 49zł opłat.

Na razie wygląda na to, że wszystko jest cacy :)

Ktoś już rozkminiał skąd najtaniej zamówić filter? 146 dni to jednak nie jakoś mega wiele czasu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...