Dragoonow

Mi fit/Moto g6 Play/dystans jest za krótki, aby zapisać

Recommended Posts

Witam,

Od dwóch dni jestem (nie?)szczęśliwym posiadaczem opaski miband 4. Przeglądnąłem już dziesiątki podobnych tematów na tym jak i innych forach i żadne z rozwiązań nie przyniosło skutku. Mój problem dotyczy nie rejestrowaniu trasy, bądź rejestrowania jej w sposób szczątkowy. Nie ma znaczenia czy  trening startuje z opaski czy z apki.  Problem ten w identycznych warunkach nie dotyczy innych tego typu aplikacji (endo, strava, googlefit itp.) Samo sparowanie z Moto G6 play i aplikacją MIFit przebiegło bezproblemowo, kuleje tylko i wyłącznie rejestrowanie trasy. Opaska też działa poprawnie rejestrując wszystko to co powinna. Miband sparowany z innym telefonem (Alcatel Shine Lite) działa poprawnie a sama aplikacja rejestruje trasę nie zgłaszając problemów.

Starałem się wykonać wszystkie czynności które uniemożliwiłyby ubijanie aplikacji. Motorola ma swoją nakładkę przez co nie udało mi się odnaleźć takich opcji jak zablokowanie, dodanie do autostartu, kłódki, wyjątki itp.

Poniżej linki do screenów z ustawień na jakich działa obecnie aplikacja jak i sam telefon:

1. Pokaż status - aktywny
  2. Wersja apki 4.1.0
  3. Soft opaski 1.0.9.48
  4. Uprawnienia apki
  5. Opcje zasilania
  6. Soft Motki

Czy jest coś jeszcze co mógłbym zrobić żeby rejestrowanie trasy odbywało się poprawnie? Spotkałem się z postami gdzie urzytkownicy Motek/Lenovo mają problemy z rejestrowaniem tras ale nigdzie nie udało mi się znaleźć solucji albo była ona nie skuteczna. Oczywiści mógłbym w dalszym ciągu odpalać Endo do treningów ale pozostaje spory niedosyt z powodu niewykorzystanych możliwości połączenia opaski, apki i telefonu.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.