Skocz do zawartości

Uchwyt Rowerowy


xdaavi

Rekomendowane odpowiedzi

a nie prosciej futerał na ramię zapinany na rzepa, a najlepiej plecaczek (jeśli nie masz kieszonek z tyłu koszulki).

Gadżetomania widzę musi być :wink:

Swoją drogą: gąbka + gumka do słoika i masz ten sam efekt, za to jaki indywidualizm!!

Edytowane przez acy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o tym http://www.dobrerowery.pl/torebka-kross-top-box-100-smartfon-na-rame?from=listing

 

Sam się nad takin zastanawiam. Mocuje się taki futerał na ramę przy kierownicy i nawigacja też jest jak komuś potrzebna


Tak poza tym ktoś wie czy ta torba  KROSS TOP BOX 100 ma wyjście na słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tez takie torby na allegro i mają wyjście słuchawkowe. Ale nie wiem czy za taką folią telefon by się nie nagrzewał.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

O przegrzanie przez folie to nie martw sie, bardziej ciesz, ze deszcz go nie dopadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam getfina i jeździłem chwile na szosie z mi4 ogólnie fajny gadżet i bardziej przetestuje go jak juz zacznę na dobre sezon. I z moich spostrzeżeń mogę powiedzieć że :

- mam tą większą średnicę kierownicy i ogólnie mało miejsca z racji tego że to szosa, mi4 ma 5" i to też nie pomaga ogólnie trochę ciężko założyć na telefon ale tragedii nie ma, mi przeszkadzają linki które wychodzą z pod owijki

- po założeniu przysłania czujnik oświetlenia i jak masz włączoną opcje blokady funkcji ekranu to trzeba trochę ponaciagac i trafia się na klawisze głośności po prawej.

Ogólnie polecam produkt dałem za niego około 50 zł i kupiłem u producenta paczka z tego co pamiętam dość szybko przyszła jeśli masz dużo miejsca na kierownicy i średnicę kierownicy 25 (to jest chyba ta mniejsza nie pamiętam) to będzie ok. Dla zainteresowanych mogę przesłać jakieś foto

Edytowane przez luki776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...