Skocz do zawartości

Problem z powiększeniem Xiaomi Cloud


Dudi329

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie proszę o wyrozumiałość jeśli temat znajduje się w złym dziale, jestem tu nowy na forum i sam zbytnio czuje się jeszcze zagubiony. Pozwolę opowiedzieć na czym polega mój problem. Ostatnimi czasy postanowiłem przejść z Global ROM na Xiaomi.eu. obecnie korzystam z 20.5.28 (rozwojowa). W pewnym momencie zaczęło mnie doskwierać niedosyt miejsca w Xiaomi Cloud (non stop z niej korzystam). Widziałem na internecie iż jest możliwe doładowanie MiCoins przez PayPal jednak u mnie nie występuje to. Jeszcze jak byłem na global region miałem ustawiony na Polskę ewentualnie Stany Zjednoczone gdy chciałem korzystać w pełni z motywów.. poczytałem również że podobno na xiaomi.eu jest możliwe dokupywanie miejsca na chmurze paypalem, jednak u mnie to nie występuje... Tak jakbym utknął na chińskim regionie.. czy jest jakiś sposób na chwilową zmianę regionu na europejski czy coś żebym mógł doładować paypalem. W build.prop wartość ro.miui.region jest na PL.. ręce mi opadają że nie wiadomo czemu nie mam opcji PayPal... Bardzo proszę o rady i wyrozumiałość.

Smartfon Redmi note 7 4/64, miui 20.5.28, OrangeFox TWRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...