Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 - brak Super Wallpaper


=Damian=

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego miui 12 na Xiaomi k20 (t9), nie posiada jako jedyny rom super tapet??

Jeżeli ktoś myśli, że można zmienić na davinci region...to się myli, na globalu jest ta opcja zablokowana, nawet w warstwie programistycznej.

Na 9t pro już jest super wallpaper , co najlepsze, na redmi note 4 starym złomie da się zainstalować miui 12 i jest ta opcja i wszystko działa.

Już nie wiem, czy to znów blokują polaków, tak jak z tematami przez jakiś czas? Czy xiaomi już wie, że tego tam nie będzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko raczej taka forma zabezpieczenia dla nich, żeby nikt potem nie narzekał że ma np. snapa 625 jak kolega wyżej, a bateria leci mu w oczach i ma spadki płynności. Na stockowych romach zostaje jedynie ręczna instalacja i sprawdzenie jak to działa, jak od początku tego nie ma to i raczej się to nie pojawi dla danego modelu.

W mi 9t raczej śmiało można instalować, snap 730 jak na średniaka jest całkiem mocny i w procesorowych zadaniach nie wiele odstaje od snapa 845 (chyba najniższy model który wspiera super tapety). Nie mam pojęcia jak bardzo te tapety obciążają grafikę, bo tu już różnica w 730 vs 845 jest spora w mocy gpu.

Edytowane przez densa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, qenik napisał:

U mnie też to nie działa

Jak nie działa jak działa? Na tyle na ile może działać działa. Na AOD nie działa, bo nie może działać. To jest zrobione dla Miui12 i w nim ma działać. Jak Ci nie działa z tą aktualizacją systemową z Miui to zainstaluj Tapety Googla ze sklepu, z tym też działa. Chyba czegoś nie ogarniasz.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, dzisiaj dostałem aktualizację na Mi 9T i też byłem zdziwiony, że tych tapet nie ma, ale już wiem, że telefon ich nie wspiera. Mam jeszcze pytanie co do innej nowości, czyli pływających okien. Czy macie możliwość uruchomienia małego okienka aplikacji z poziomu powiadomień? U mnie nie ma tej poziomej belki jak na przykład przychodzi powiadomienie o SMS. Mogę otworzyć tylko z poziomu menu (otwartych aplikacji lub kliknięcia okna). Poniżej zdjęcia z filmiku z YouTube i zdjęcie jak wygląda to u mnie. IMG_20200720_180410.thumb.jpg.721af74f45cc9b7760aeb8eaf834ff75.jpgScreenshot_2020-07-20-18-01-31-642_com.google.android.youtube.thumb.jpg.865c139cb6d1a24c69d60fb4b479d5db.jpg

 

Edytowane przez termito17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi9t globala, zainstalowałem te super wallpapers z apkmirror, aktywowałem to activity launcherem no i działa.

Tylko że spadła płynność animacji włączania aplikacji, minimalizowania itp. jak powróciłem do zwykłej tapety to te przycinki w animacjach ustały. Też tak macie? Może jednak inną wersję mam zainstalować albo coś inaczej zrobić? Albo może xiaomi.eu będzie tutaj lepiej działało?

 

Edit: dobra jednak płynność się poprawiła, najwidoczniej system potrzebował czasu na ułożenie się po update.

Edytowane przez michalpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...