Skocz do zawartości

ROMY MIUI - stabilne i dev [xiaomi.eu]


fido70

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja. Po wrzuceniu (zmiana z Globala przez TWRP) ROMU V11.0.7.0.PCXEUXM stable, wykryta została aktualizacja do.... V11.0.4.0. Trochę zaskakujące...Fakt, poprawki są z 1 maja ale np nie działa opcja wyboru czcionki systemowej (po wybraniu wywala się do głównego menu Ustawień). Wersja 8T.

Edytowane przez fido70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na ROMY MIUI - stabilne i dev [xiaomi.eu]

@Orjon Kod błędu (Ustawienia > Wyświetlacz > Krój czcionki 

Plik dodał się bez rozszerzenia .HTML :-(

P. S. Też mam wrażenie, że coś jest nie tak z tym obniżeniem wersji i miałem problemy z pobraniem (choć bez błędu sumy kontrolnej). 

 

12339

Edytowane przez fido70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, creative75 napisał:

Witam. Mam podobnie, aktualizacja xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V11.0.4.0.PCXMIXM_8A032979DB_V11-9.ZIP... jednak, nawet nie idzie jej pobrać, cały czas pokazuje, że MD5 jest nieprawidłowe

U mnie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawione. Xiaomi o dziwo puściło pewien fragment kodu nie tylko na MIUI 12 beta, ale też na MIUI 11 stable. W EU było to załatane tylko dla MIUI 12 - nie 11. Niedługo powinien być rebuild.
Nie wiadomo, ile ROMow poza RN8T trzeba będzie przebudować...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orjon napisał:

Zmiana softu była celowa. Ma być PCXMIXM.
Na razie nie pobierajcie, prawdopodobnie niedługo będzie rebuild. Bug potwierdzony.

Pytanie odnoście nazewnictwa romów. Miałem na telefonie  wasz build o oznaczeniu PCXMIXM. Aby zaktualizować ściągnąłem z Waszej strony  V11.0.7.0.PCXEUXM stable gdyż taka wersja była obecna w dniu wczorajszym na Waszej stronie. Poprzez TWRP wgrałem normalnie tą aktualizację i fon po niej nie  wstał, zapętlał się i wchodził do TWRP. Konieczne było formatowanie. Po tym zabiegu miałem nowy telefon :). Potem jak przedmówcy pisali aktualizacja jest do V11.0.4.0.PCXMIXM. Czyli na nasz fonek musi być w nazwie PCXMIXM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś na jaką numerację wgrałeś stabilną. Na tygodniówkę czy na starszy stabilny.

Podejrzewam że na nowszy tygodniowy wgrałeś starszy stabilny. To ci wysypało telefon. Zamiast format trzeba było reflash tygodniówki zrobić. Wgrywanie starszego na nowsze tak się kończy, przeważnie. 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vel_diablo napisał:

Pytanie odnoście nazewnictwa romów. Miałem na telefonie  wasz build o oznaczeniu PCXMIXM. Aby zaktualizować ściągnąłem z Waszej strony  V11.0.7.0.PCXEUXM stable gdyż taka wersja była obecna w dniu wczorajszym na Waszej stronie. Poprzez TWRP wgrałem normalnie tą aktualizację i fon po niej nie  wstał, zapętlał się i wchodził do TWRP. Konieczne było formatowanie. Po tym zabiegu miałem nowy telefon :). Potem jak przedmówcy pisali aktualizacja jest do V11.0.4.0.PCXMIXM. Czyli na nasz fonek musi być w nazwie PCXMIXM ?

PCXMIXM ten 11.0.4.0 jest nowszy niż to co jest na stronie. Zaraz się zorientuję w kwestii aktualizacji linka.

@robaks @fido70 @creative75 poszedł rebuild. pobierzcie ponownie, powinno być ok

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięte, telefon zrestartowany i nadal błąd sumy MD5 :(

 

edit: chciałem pobrać ze strony ten rom, ale poza tym, ze zmieniła się data aktualizacji, to nazwa romu jest taka sama (v11.0.7.0)

edit2: nie wiem o co chodzi, ale po wyłączeniu wifi, przez lte+ póki co pobiera, mam 600mb bez błędu pobierania... chyba, że xiaomi coś właśni zmieniło

Edytowane przez creative75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobranie, instalacja - przed chwilą, bez problemu. Brak błędu czcionki, innych też nie ma lub jeszcze nie odkryłem.

@Orjon - jeszcze raz dzięki za zaangażowanie w temacie. A przy okazji (wiem, sorry za mały OT), ale 1 zdanie - czy wg Ciebie warto polecić znajomej model Mi Note 10 lite? Bo w porównaniu z tym 8T (zresztą całkiem ok w kwocie do 800 zł) chyba będzie duża różnica...

Edytowane przez fido70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to wtrącę swoje trzy grosze. Niedawno kupiłem żonie ten telefon i jest bardzo zadowolona. Telefon jest szybki, ekran świetny, aparat też bardzo dobry. Jak za te pieniądze to dobry wybór. Bateria w tym telefonie też bardzo dobrze trzyma. Lepiej niż w mojej Mi9 czego żonie zazdroszczę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto się przenieść na xiaomi.eu z globala posiadam rn8t????

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Więc teraz czekamy na Androida 10 + pewnie MIUI 12 (podobno w lipcu ma wyjść) i chyba z drugim Note 8T zaczekam nie instalując tej wczorajszej wersji...
Lepj poczekać na 2 wersje stabilną z android 10 nie ma co się spieszyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Chciałbym kupić ten telefon i tak patrzę na wsparcie, i widzę, że wyszło stable MIUI 12 xiaomi.eu.

Jednak w tygodniówkach nie ma już tego telefonu.

Pytanie do kogoś z adminów, jak się będzie przedstawiało wypuszczanie kolejnych wersji i na jakim Androidzie one będą?

 

Dodatkowo czy w tym telefonie też jest aplikacją telefonu i wiadomości od Google czy jeszcze po staremu od Xiaomi z możliwością nagrywania połączeń?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...