Tomek_Tcz

Pop-up Xiaomi AirDots Pro SE

Recommended Posts

Witam. Wie ktoś jak zrobić by pojawiało okienko pop-up? Kiedyś widziałem jakąś apk ma ktoś może link? 846de9680f8f1fb6b6d4834447ca8f73.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Na xiaomi.eu właśnie próbujemy to włączyć, ale nie mamy słuchawek do sprawdzenia. Jeśli chcesz pomóc, to odezwij się na PW, bo moje Mi True Wireless Earbuds Basic nie obsługują tej animacji.

• Like 2

Pytał o to ktoś z wykop.pl podałem link do wątku. Może się odezwie do Ciebie na pw. I dacie radę coś ogarnąć. Dzięki :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Chyba ekipa znalazła rozwiązanie problemu. Nie chcę zapeszać, będziemy sprawdzać.

Generalnie wygląda na to, że animacja obecnie działa wyłącznie na globalnej wersji słuchawek. Znaleziono kod który to ograniczał, zobaczymy, czy jego wyłączenie naprawi ten problem czy nie.

edit 9:52 9.06. @Tomek_Tcz prawdopodobnie naprawione, na pewno na chińskiej wersji Air 2s. Jak będzie miał jak sprawdzić eu to niech sprawdzi na 20.6.11 czy jest OK.

Edited by Orjon
  • Like 1

To okienko działa z automatu na każdym Xiaomi, czy coś trzeba instalować?

Nie. Jak masz np. chińską wersję słuchawek i soft global to prawdopodobnie (ponieważ apka Xiaomi od Bluetooth jest tak nieczytelna, że szkoda gadać) nie wyświetli ci tego. Podobnie globalne słuchawki i chiński soft.