Skocz do zawartości

Pop-up Xiaomi AirDots Pro SE


Tomek_Tcz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ekipa znalazła rozwiązanie problemu. Nie chcę zapeszać, będziemy sprawdzać.

Generalnie wygląda na to, że animacja obecnie działa wyłącznie na globalnej wersji słuchawek. Znaleziono kod który to ograniczał, zobaczymy, czy jego wyłączenie naprawi ten problem czy nie.

edit 9:52 9.06. @Tomek_Tcz prawdopodobnie naprawione, na pewno na chińskiej wersji Air 2s. Jak będzie miał jak sprawdzić eu to niech sprawdzi na 20.6.11 czy jest OK.

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy polecacie Xiaomi Air 2 SE? Spoko opcja za 100 zł? Sprzedawca Goldway na Ali jest ok?
Używam od 3 dni. Dźwięk super, kapitalny za tą cenę. Gorzej z rozmowami - 4/5 osób mówi mi, że mnie nie słyszy, że słyszy siebie, że jest pogłos. Wydaje mi się, że do rozmów się nie nadają. Ktoś ma podobnie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 15.09.2020 o 19:58, krainawilka napisał:

Używam od 3 dni. Dźwięk super, kapitalny za tą cenę. Gorzej z rozmowami - 4/5 osób mówi mi, że mnie nie słyszy, że słyszy siebie, że jest pogłos. Wydaje mi się, że do rozmów się nie nadają. Ktoś ma podobnie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mam dokładnie to samo. Jeśli udało Ci się rozwiązać problem, to chętnie dowiem się jak.

Ogólnie mam wrażenie, że słuchawki sprawują się kapryśnie i nieprzewidywalnie. Czasem się nie parują, czasem łączą się z telefonem pomimo, że siedzą w pudełku. A jeszcze innym razem nie łączą się po włożeniu do uszu - muszę je wtedy schować na chwilę do pudełka i wyjąć ponownie. Strasznie dużo z tym zachodu.

Na plus mogę zaliczyć jakość dźwięku przy słuchaniu muzyki (jak na sprzęt w tej cenie).

Edytowane przez NicK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...