Skocz do zawartości

xiaomi redmnote 9s 4/64 problem sms


art t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Właśnie stałem się posiadaczem redmi note 9s 4/64.Problem jest z wysyłaniem sms..Wersja MIUI Global 11.0.8.0/Stabilna 11.0.8.0(QJWMIXM)Android 10QKQ1.191215.002.Ręcznie wpisany nr centrum usług sms(w tym przypadku orange)jest ucinany bez +48 samo 501200777.Poproszę o wskazówki,poradę co zrobić.Z góry dzięki Artur

Edytowane przez art t
zbyt krótki tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wow... wersja Global ma już 11.0.8? EEA jest dopiero 11.0.4 i to też trzeba ręcznie zainstalować... BTW może spróbuj zmienić ROM na wersję EEA (jeżeli dla 9s jest taka dostępna) albo spróbuj wgrać starszą wersję Globala, rozumiem, że resetu do fabrycznych próbowałeś? Do globala nie jest konieczne odblokowanie bootloadera co za tym idzie nie będziesz musiał czekać minimum tygodnia czasu, najlepiej wszystko ogarniesz programem XiaomiMiTool 2, jedynie musisz włączyć debugowanie USB w opcjach programistycznych. Ja posiadam rom EEA (tyle, że na telefonie Redmi Note 9 Pro) i na operatorze Orange... SMS działa prawidłowo, ale szczerze napiszę, że nie mogę znaleźć w tej dziadowskiej aplikacji "SMS Google" ustawień od centrum usług sms...

Edytowane przez Sniper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...