Skocz do zawartości

Plastikowa podkładka pod odkurzacz (żeby mop nie niszczył podłogi podczas ładowania)


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam podkładki podobnej do tej, ale do Mi Robot Vacuum (STYJ...):

https://superrobot.com.pl/pol_pl_Robot-odkurzacz-Xiaomi-Roborock-mopping-pad-podkladka-mopa-do-Roborock-S5-S50-S55-E20-E25-E35-2365_1.jpg

Najlepiej z Ali, bo cena tej to nieporozumienie. Czasem mokry mop (ale z pustym pojemnikiem) stoi kilka godzin po sprzątaniu i boję się żeby nie uszkodził podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś szukałem fabrycznej podkładki na Alim, ale nie udało mi się znaleźć. Osobiście kupiłem prostokątną podkładkę stołową, którą używa się podczas posiłków za 3 złote w sklepie, przewróciłem ją na drugą stronę, którą miała w całości białą bez żadnych wzorów (w sklepie nie było jakichkolwiek bez wzorów). Na niej mam bazę, plus mieści się ok. pół odkurzacza i co najważniejsze część z mopem. Czasem ją trzeba umyć, ponieważ brud z mopa pozostawia ślady. Całość wygląda elegancko w połączeniu z bazą i odkurzaczem, które też są w wersji białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2020 o 00:53, Maki napisał:

Witaj

udało Ci się znaleźć takie podkłądki

 

Jakie są Twoje opinie o mopowaniu Ma to sens ? 

Na ile wystarcza pojemnik ?

 

pozdrawiam

Ma

Nie udało mi się znaleźć fabrycznej podkładki. Kupię taką stołową jak napisał MaTTiQ.

Mopowanie się sprawdza. Żona zadowolona, chociaż była nastawiona sceptycznie, więc odkurzacz i mop muszą dawać radę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...