Jump to content

Plastikowa podkładka pod odkurzacz (żeby mop nie niszczył podłogi podczas ładowania)

Recommended Posts

Szukam podkładki podobnej do tej, ale do Mi Robot Vacuum (STYJ...):

https://superrobot.com.pl/pol_pl_Robot-odkurzacz-Xiaomi-Roborock-mopping-pad-podkladka-mopa-do-Roborock-S5-S50-S55-E20-E25-E35-2365_1.jpg

Najlepiej z Ali, bo cena tej to nieporozumienie. Czasem mokry mop (ale z pustym pojemnikiem) stoi kilka godzin po sprzątaniu i boję się żeby nie uszkodził podłogi.

• 2 weeks later...

Kiedyś szukałem fabrycznej podkładki na Alim, ale nie udało mi się znaleźć. Osobiście kupiłem prostokątną podkładkę stołową, którą używa się podczas posiłków za 3 złote w sklepie, przewróciłem ją na drugą stronę, którą miała w całości białą bez żadnych wzorów (w sklepie nie było jakichkolwiek bez wzorów). Na niej mam bazę, plus mieści się ok. pół odkurzacza i co najważniejsze część z mopem. Czasem ją trzeba umyć, ponieważ brud z mopa pozostawia ślady. Całość wygląda elegancko w połączeniu z bazą i odkurzaczem, które też są w wersji białej.

Dnia 9.06.2020 o 00:53, Maki napisał:

Witaj

udało Ci się znaleźć takie podkłądki

Jakie są Twoje opinie o mopowaniu Ma to sens ? 

Na ile wystarcza pojemnik ?

pozdrawiam

Ma

Nie udało mi się znaleźć fabrycznej podkładki. Kupię taką stołową jak napisał MaTTiQ.

Mopowanie się sprawdza. Żona zadowolona, chociaż była nastawiona sceptycznie, więc odkurzacz i mop muszą dawać radę ;)