Skocz do zawartości

"Ta witryna jest nie osiągalna" Po aktualizacji na Androida 10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś po akutalizacji mojego A2 LITE do Androida 10 , okazało się , że większość stron przez transmisje danych wyświetla "Ta witryna jest nie osiągalna" . Niektóre strony działają , przez wi fi działa wszystko , problem jest tylko przy "Danych komórkowych". Resetowałem tel , resetowałem ustawienie internetu , wpisywałem ręcznie ustawienia i dalej nic , do tego Chrome nie chce sie zaktualizować , wiesza sie na instaluje i tak cały czas. Zainstalowałem Opera żeby sprawdzić czy to może przeglądarka , na Operze to samo. Miał ktoś możę podobny problem ? , sieć to NJu mobile czyli Orange...,  Nie działają też aplikacje typu allegro , alior banku , za to messenger dziala , z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

Edytowane przez [email protected]
Dopisanie tresci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wielokrotnie, ktoś nawet screenshoty zrobił, przeszukaj. Podobno trzeba poprawić APN i zmienić (dodać?) konfigurację z IPv4, bo po aktualizacji była tylko z IPv6. Stąd działają ci strony które są dostępne po IPv6, a te które są tylko na IPv4 nie.

EDIT: Screenshoty były na konkurencyjnym forum: https://forum.android.com.pl/topic/352259-mi-a2-lite-aktualizacje-oprogramowania-i-związane-z-nimi-pytania-i-problemy/page/41/

Edytowane przez nnd_newbie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...