Jump to content

"Ta witryna jest nie osiągalna" Po aktualizacji na Androida 10


Recommended Posts

Witam , dziś po akutalizacji mojego A2 LITE do Androida 10 , okazało się , że większość stron przez transmisje danych wyświetla "Ta witryna jest nie osiągalna" . Niektóre strony działają , przez wi fi działa wszystko , problem jest tylko przy "Danych komórkowych". Resetowałem tel , resetowałem ustawienie internetu , wpisywałem ręcznie ustawienia i dalej nic , do tego Chrome nie chce sie zaktualizować , wiesza sie na instaluje i tak cały czas. Zainstalowałem Opera żeby sprawdzić czy to może przeglądarka , na Operze to samo. Miał ktoś możę podobny problem ? , sieć to NJu mobile czyli Orange...,  Nie działają też aplikacje typu allegro , alior banku , za to messenger dziala , z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

Edited by [email protected]
Dopisanie tresci
Link to comment
Share on other sites

Było już wielokrotnie, ktoś nawet screenshoty zrobił, przeszukaj. Podobno trzeba poprawić APN i zmienić (dodać?) konfigurację z IPv4, bo po aktualizacji była tylko z IPv6. Stąd działają ci strony które są dostępne po IPv6, a te które są tylko na IPv4 nie.

EDIT: Screenshoty były na konkurencyjnym forum: https://forum.android.com.pl/topic/352259-mi-a2-lite-aktualizacje-oprogramowania-i-związane-z-nimi-pytania-i-problemy/page/41/

Edited by nnd_newbie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...