Jump to content

note 9 pro jak przywrócić systemowe nagrywanie rozmów ?

toytoy
 Share

Recommended Posts

Zakupiłem właśnie nowego Redmi note 9 pro 6/128 miui 11.0.1.0 QJZEUXM i jestem po przekopiowaniu danych z note 7  miui 11 już na innym forum zdążyłem też wylać swoje żale że po prostu jestem załamany wykastrowanym miui  brak systemowego nagrywania kontaktów wiadomości i kalendarza, wszystko zastąpione googlowym  badziewiem. Dla mnie to był szok bo po przesiadce z note 7 wcześniej 5 i 2 gdzie wszystko do dzisiaj idealnie działa i dzieci je użytkują , czuję się jakbym zakupił coś zepsutego. Wiem można było sprawdzić forum i szukać wcześniejszych informacji o tym telefonie lub systemie ale kto ma na to czas jak pracuje ma zaufanie do marki i systemu który jak dla moich potrzeb był idealny do tej pory. Potrzebowałem właśnie do pracy nowy telefon i sprawdziłem parę dni wcześniej że będzie nowy model, zobaczyłem jakie parametry posiada jaki ma system , przejrzałem świeże filmy zagraniczne już z realnie  rozpakowanymi modelami i  opiniami, wszystko wskazywało na to że ma ten sam system co 7 tyle że lepsze sprzętowo parametry, czego chcieć więcej.

A tu taka niespodzianka co dalej robić, jak żyć? zmusić dziecko do oddania  note 7 :)

muszę mieć do pracy systemowe nagrywanie rozmów zarządzanie wiadomościami i porządny kalendarz a nie pstrokate g... od google.

Co zrobić, jest czy będzie możliwość wgrania odpowiedniego oprogramowania do tego telefonu, by przywrócić to. Proszę o poradę.

Edited by toytoy

Witam, przesiadłem się na Redmi Note 9 Pro z leciwego już OnePlus One. Na razie softowo wszystko w oryginale ale nie wyobrażam sobie życia bez roota. W OPO korzystałem z LineageOS + Magisk. Będzie jakaś instrukcja jak odblokować ten telefon lub podlinkujcie uniwersalną do xiaomi. Czytałem, że trzeba wysłać jakieś kody aby telefon został odblokowany. Nie miałem jeszcze do czynienia z Xiaomi tak więc proszę o wyrozumiałość. Telefon ogólnie fajny :)