k0w4l88

Mi mija 1080 swieci sie żółta dioda.

Recommended Posts

tak jak w temacie. Dioda sie swieci. Reset nie pomaga. Odlaczenie z pradu tez. Ktos zna rozwiazanie?

no właśnie nie do końca. działała mi na poczatku dobrze czyli przez wifi i lte. pozniej zaczeła działać tylko na wifi. prze lte ładowało sie do 20 procent i tyle. długo ten firmaware sie przywraca? tzn ile czasu? bo wydaje mi sie ze troche zbyt długo to trwa. a dodam jeszcze ze jak dzialalo mi tylko przez wifi to wrzucilem to na karte i wsadziłem do kamerki i to wlasnie chyba przez to takie cyrki mi sie zrobily ze przestala reagowac wogole.

5-10 minut. karta musi byc fat32 i tylko plik tf_recovery.img wrzuc na nia. jak nie dziala zmien karte. nie wiem co wrzuciles wczesniej na karte, ale jak to nie bylo firmware od tego modelu to juz wiesz czemu zolta dioda ;) co do lte problem znany i opisane rozwiazanie w tym dziale.

Udalo sie na innej karcie. Dzieki wielkie.ale przez lte dalej mi sie nie laczy chyba probowalem juz wszystkich mozliwych sposobow. A moze cos zle robie. Napisz prosze krok po kroku dla laika co zrobic by działało mi to lte...