user404

Mi Fit na nowym telefonie nie importuje całej historii

Recommended Posts

witam,

pierwszy post ale jest problem

zmieniłem telefon gdzie zbierałem informacje począwszy od opaski mi band 2

po zaimportowaniu nie mam historii z okresu od 10 września do  31 grudnia 2019 r.  - tym samym mam zaniżony licznik osiągniętych celów (zakładka profil)

już dwukrotnie odinstalowywałem aplikację na nowym telefonie i za każdym razem mam dziurę w statystykach

spotkał się ktoś z takim problemem i rozwiązał go ?

pozdrawiam

Mam chyba ten sam przypadek.

Tak się złożyło że koleżanka niefortunnie weszła w mifit do aktualizacji na telefonie xiaomi p8lite, wiadomo jaki będzie wynik działania;-) Standardowo w takiej sytuacji wylogowałem się z swojego konta mifit a następnie zalogowałem się na konto koleżanki, wszystko zrobiłem co trzeba, wylogowałem się i wracam na swoje konto.

Niestety nie pamiętałem którego konta (xiaomi lub gmail) wcześniej używałem więc zalogowałem się na gmail. Po zalogowaniu się była widoczna waga ale brak opaski (nie pamiętam z jakiej daty były staystyki) - niesparowana. Sparować się nie dało więc wybrałem bezpośrednio z opaski "przywróć ustawienia fabryczne". Paruje opaskę ale coś nie tak bo brak statystyki ze snów i z wagi xiaomi. No to chyba użyłem nie tego konta co trzeba.

Wbijam na konto xiaomi i bingo z tego korzystałem. Waga sparowana ale nie aktywna - klikam i aktywna. Opaska widoczna ale nie aktywna - musiałem ją ponownie sparować przez rozłącz i dalej wg procedury.

Idąc do sedna...statystyki snu są do 19.05 czyli do dnia rozłączenia ale waga ostatnie ważenie to 22.03 - gdzie się podziały prawie 2 miesiące? Czy kliknięcie w menu wagi w przycisk "wyczyść dane" finalnie kasuje dane czy jeszcze pyta mnie o potwierdzenie? Szybko nacisnąłem back na telefonie- nie miałem info o wyczyszczeniu danych. Nie wiem co zrobić. Telefon s10+ z najnowszym androidem, opaska mi band 4.

ja mam lukę tylko w krokach ,

wyniki z wagi z tego okresu są, zresztą z późniejszego również

przypadkowo również s10+ i mi band 4

Nie wiem o co chodzi ale już działa. Wchodzę na zakres dat tych zagubionych i ku mojemu zdziwieniu są dane. Nic nie robiłem w tel z apką.

u mnie bez zmian, no może poza tym, że dzisiaj nie mam nikogo w znajomych (syn też) - edit znajomi już są

Edited by user404
zmiana

U mnie też są "dziury" w historii, zarówno w krokach jak i we śnie. Bez sensu...

Też mam duży problem z opaską. Sama w sobie działa niestety mifit nie zapisuje historii kroków, tętna czy danych snu. Od momentu wymiany z 3 na 4 takie kwiatki. 

Nie wiem o co chodzi ale już działa. Wchodzę na zakres dat tych zagubionych i ku mojemu zdziwieniu są dane. Nic nie robiłem w tel z apką.
U mnie też dzisiaj coś tam pobrało z tego co brakowało, ale jeszcze nie wszystko. Brakuje ponad 3 miesiące danych odn 22 września do końca grudnia 2019