Jump to content

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM

Recommended Posts

• Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szczerze mówiąc te animowane tapety to tragedia. Wyglada fajnie ale na dłuższą metę, cały system przez to się tnie. W telefonie z takim prockiem i taką ilością ramu to jakieś nieporozumienie.

Mi 9T/Redmi K20 Global Stable ROM MIUI V12.0.5.0.QFJMIXM OTA z wersji V12.0.3.0 https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.3.0.QFJMIXM-V12.0.5.0.QFJMIXM-7e57a65a4

MIUI 12 STABLE V12.0.1.0.QFJMIXM https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V12.0.1.0.QFJMIXM_f09a4569f4_10.0.zip

Posted Images

Skoro Ci działa to nie używasz gestów, od wejścia miui11 PiP jest skopane, pojawia się niewidzialne okienko po geście przejścia do ostatnich. Jedyna opcja na normalne działanie to blokada ekranu/przejście do ustawień z paska statusu.

No nie, ponieważ:

• Używam gestów;
  • To błąd znany od MIUI 10, nie 11;
  • Wystarczy przejść do widoku ostatnich aplikacji, a wtedy okienko pojawi się poprawnie.

Tak więc w sumie 3x nie, bo wszystko Ci podważyłem :D

A i jest tak wszędzie, nie tylko na tym modelu.

39 minut temu, Antyhaker napisał:

Wystarczy przejść do widoku ostatnich aplikacji, a wtedy okienko pojawi się poprawnie.

6 godzin temu, densa napisał:

pojawia się niewidzialne okienko po geście przejścia do ostatnich

Fajnie by było jakbyś czytał całe posty i ze zrozumieniem ;-) To skoro używasz gestów to pewnie siedzisz na miuipolska, china beta ma to już poprawione od jakiegoś czasu. Jest to problem który pojawił się na początku miui11, wystarczy wpisać 'miui 11 pip' w google i jest sporo tematów o tym. Tutaj nawet mój filmik z listopada, teraz dopiero jest pierwsza aktualizacja od tamtej pory i dlatego pytam kogoś kto zaktualizował. 

Edited by densa
1 godzinę temu, Antek Szprycha napisał:
Beta się nie liczy, EEA też nie

A faktycznie ten jest nowszy. I poprawki ze stycznia 2020, ale to w dalszym ciągu nie jest aktualizacja dostępna dla wszystkich.

1 minutę temu, dagixfire napisał:

ak wymusić aktualizację? Powinno samo wychwycić?

Samo nie. Musisz 10 razy kliknąć w logo wersji miui w ustawieniach, informacje o telefonie, pojawi się w menu możliwość instalacji z pliku i trzeba to uruchomić.

18 minut temu, FromWP napisał:

Samo nie. Musisz 10 razy kliknąć w logo wersji miui w ustawieniach, informacje o telefonie, pojawi się w menu możliwość instalacji z pliku i trzeba to uruchomić.

Dostałem informację, że jestem już programistą. W aktualizacjach po kliknięciu 3 kropek nadal brak opcji instalacji z pliku, coś pominąłem?

Kliknij kilka razy (chyba 10x) w logo "10" lub "11" tam gdzie sprawdzasz aktualizację. To odblokuje instalacje softu z pliku. Potem trzy kropki od góry z prawej i wybierz instalację z pliku. 

IMG_20200119_182818.jpg IMG_20200119_182837.jpg

• Thanks 1
1 minutę temu, pkonrad napisał:

Kliknij kilka razy (chyba 10x) w logo "10" lub "11" tam gdzie sprawdzasz aktualizację. To odblokuje instalacje softu z pliku. Potem trzy kropki od góry z prawej i wybierz instalację z pliku. 

Wszystko jasne. Dzięki za podpowiedź, ale pliku nie wczytuje. 

Screenshot_2020-01-19-18-27-19-504_com.android.updater.jpg