Jump to content

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM

pkonrad

Recommended Posts

13 minut temu, YuR!79 napisał:

Gdzie moge zmienic dzwiek przychodzacych wiadomosci oraz glosnosc. Probowalem w Ustawienia - Dzwiek i wibracje - Wydarzenia oraz Powiadomienia ale dalej jest ten sam i bardzo cichy

Ustawienia -> Powiadomienia -> Wiadomości  -> Wiadomości przychodzące -> Dźwięk

• Thanks 1

@Antek Szprycha Xiaomi service framework mam jedną i drugą wersję wyłączone tak jak i kilka innych apek śmieciowych od Xiaomi. Z tym, że jak miałem wszystko włączone było to samo. Mogę je włączyć i zobaczyć czy to coś da. Po wyczyszczeniu trzymać guzik długo przy włączaniu czy wyłączaniu?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Nie mam problemów w chwili obecnej z baterią ani deep sleep na 12.0.2.0. , choć po samej instalacji bateria była drenowana niesamowicie , teraz , 3 dni na baterii ,6-7 h sot, 2 dni na baterii 10-11 h sot ,  ciężko to pokazać przez skopaną prezentacje użycia baterii , która pokazuje ostatnie 24h , mam nadzieję , że to poprawią. Gdzieś na c.mi czytałem post kogoś z miui dev team , w którym twierdził , że podczas instalacji aktualizacji miui nie wszystkie pliki się nadpisują , a zapisują podwójnie , przez co system drenuje baterie , powinni to jak najszybciej poprawic , co sie nie dzieje .

Edited by Tides
  • Like 1

@Antek Szprycha z tym Xiaomi framework service u mnie nie działa, po zresetowaniu fona pół dnia było ok, a po później znowu cały czas wybudzony. Spróbuję jeszcze wyłączyć ten odcisk palca i zobaczę co będzie. Z drugiej strony telefonu nie używam aż tak bardzo i na dzień używania wystarczy. Może poprawią coś z tym odciskiem, a jak nie to przejdę na xiaomi.eu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

czy te skośnookie chinolki potrafią zrobić coś dobrze ? już żałuję że skusiłem się na Xiaomi, zaktualizowałem do MIUI 12 z nadzieją że poprawi to czas działania na baterii, ale gdzie tam ! jak leciała tak leci, sot 3h, system Android 25 % użycia non stop, więcej tego chińskiego szajsu nie kupię

• Haha 1

Ja wyłączyłem odcisk palca i faktycznie nie wybudzał się ciągle,ale że bez odcisku nie mogłem używać telefonu to pobrałem jeszcze raz paczkę 12-tki i zaktualizowałem ponownie.

Nic nie kombinowałem z optymalizacją baterii, tyko dodałem odcisk palca i o dziwo telefon już się nie wybudza...:-D